#1 2008-12-10 20:00:56

Kenty^

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 402

REGGAE

REGGAE.
Dla mnie ta muzyka jest równie ważna jak RAP. Dużo tego słucham, naprawdę niektórzy mają ekstra teksty, przekaz czy bity. Oczywiście słucham tylko polskiej odmiany tej muzyki.
Polecam takie zespoły (wykonawcow) jak: Jamal, Eastwest Rockers, Natural Dread Killaz, Dreadsquad, Habakuk, Druga Strona Lustra...
Pozdro;)
Teraz w grudniu ma wyjść 2 album grupy Eastwest Rockers (Ras Luta, Grizzlee, Cheba)

Offline

 

#2 2008-12-10 20:21:12

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: REGGAE

W tą sobotę Eastwest Rockers gra koło mnie ale nie idę bo nie lubię za bardzo tej muzyki. Podobają mi się może ze 3 piosenki ale pewnie jest dużo fajnych, tyle, że się nie wgłębiam w te tematy.


Tu masz kolesi ode mnie z miasta. Np. ten numer mi się podoba.


http://www.youtube.com/watch?v=NrPjrJdfYd4

Offline

 

#3 2008-12-10 20:31:19

Kenty^

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 402

Re: REGGAE

hmm pozytywny, ale lubie jak po Polsku nadają
Ja polecam to:
http://pl.youtube.com/watch?v=CIeNWc8Oy6E
Dużo gościu w tym kawałku wsytepuje (lecz w tylule jest tylko PavloPav)

Aha zapomniałem wspomniec, o składach dzięki którym zaczałem słuchać reggae: Vavamuffin i IndiosBravos

Offline

 

#4 2009-01-28 05:01:56

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: REGGAE

Do ragga sie da fajnie bujać bo ta muzyka fajnie rusza i polecam np wybrane kawałki z płyty MACIORY


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#5 2009-01-28 07:30:41

Kamilr9

Administrator

4100908
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 163

Re: REGGAE

Ja Lubie Boba Marleya ,  jest znaczy był  zajebisty , i te kawałki

Bad Boys , Bad Boys whatcha gonna do whatcha gonna do?
When they come for you?


http://images31.fotosik.pl/349/cd7822bb920e82f1.jpg

Offline

 

#6 2015-11-18 22:16:53

jacko

Niedzielny słuchacz

Zarejestrowany: 2015-06-04
Posty: 20

Re: REGGAE

To ich wojna nie nasza, więc całkowicie się zgadzam z prezydentem Czech. Niech swoje brudy piorą u siebie.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią63  Nie zgadzam się z opinią0
thekristo 6 godzin i 38 minut temu
W pełni zgadzamy się z premierem Czech.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią68  Nie zgadzam się z opinią0
~srea 6 godzin i 41 minut temu
Brawo Prezydent Zeman, Brawo Czechy !!!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią43  Nie zgadzam się z opinią0
~kasia 7 godzin i 4 minuty temu
precz z lewakami! puste głąby!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią49  Nie zgadzam się z opinią0
~Pol_lak 7 godzin i 5 minut temu
I tak powinno być
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią69  Nie zgadzam się z opinią0
~dario23 7 godzin i 28 minut temu
To nie są mocne słowa tylko słowa prawdy.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią71  Nie zgadzam się z opinią0
~Paweł 7 godzin i 53 minut temu
Mądry premier, mądrego narodu. Dobry przykład do naśladowania.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią6  Nie zgadzam się z opinią0
~zyx 7 godzin i 29 minut temu

ZgłośZgadzam się z opinią60  Nie zgadzam się z opinią0
~Ja 7 godzin i 47 minut temu
Bardzo mądrze powiedział!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią57  Nie zgadzam się z opinią0
~isalmofob 7 godzin i 53 minut temu
bardzo dobrze. ale większe brawa należą się Orbanowi. Precz z ilsamizacją evropy!!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią46  Nie zgadzam się z opinią0
~lisa 8 godzin i 5 minut temu
i bardzo dobrze powiedzial ,wie co mowi

Ostatnio edytowany przez jacko (2017-02-07 22:13:37)

Offline

 

#7 2015-11-18 22:18:38

jacko

Niedzielny słuchacz

Zarejestrowany: 2015-06-04
Posty: 20

Re: REGGAE

Władza absolutna?! Kamiński w pierdlu powinien gnić!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią6  Nie zgadzam się z opinią4
~polak 2 godziny i 1 minutę temu
i tak 3mac dalej !!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią3  Nie zgadzam się z opinią4
~Nic za darmo 2 godziny i 1 minutę temu
Uczynny ten prezydent. Niech zwolni wszystkich złoczyńców i wymiar nazwie wymiarem niesprawiedliwości imienia PAdudy
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią29  Nie zgadzam się z opinią22
~lutek 6 godzin i 48 minut temu
Więcej takich postaci i wzorów w polityce i dla Polaków jak : prezydent Duda czy Ziobro, Kamiński, Kaczyński, Macierewicz itd. - a Polska będzie praworządnym i dostatnim krajem.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią1  Nie zgadzam się z opinią1
~gosa 3 godziny i 3 minuty temu
iutek, wydrukuj sobie swój wpis. Za parę lat zjesz całą kartkę byleby nikt tego wpisu nie odczytał
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1  Nie zgadzam się z opinią0
~mati 2 godziny i 16 minut temu
zgłoś sie do lekarza
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią18  Nie zgadzam się z opinią5
~batman 7 godzin i 19 minut temu
Teraz czas ułaskawić dupka Dubienieckiego.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią2  Nie zgadzam się z opinią0
~qwert 7 godzin i 10 minut temu
ten sobie zasłużył na wczasy w pasiaku więc wątpliwe aby został ułaskawiony
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią0  Nie zgadzam się z opinią0
~gosa 3 godziny i 2 minuty temu
będzie ułaskawiony i może pomnik?! Czas pokaże...
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią21  Nie zgadzam się z opinią23
~www 7 godzin i 18 minut temu
Nareszcie PIS ma władze. Skończą się naduzycia. Brawo p.Duda.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią1  Nie zgadzam się z opinią1
~rob 3 godziny i 45 minut temu
Nadużycia się teraz zaczną bo prezydent pisu jest ponad sądami!!!taki prezydent to kompromitacja dla narodu polskiego!!!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią0  Nie zgadzam się z opinią0
~gosa 3 godziny i 9 minut temu
pewnie zabraknie pokolenia by wyprostować to co PiS "naprawi"
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1  Nie zgadzam się z opinią2
~CZARNA 3 godziny i 20 minut temu
PANIE PREZYDENCIE NIE TEGO SIĘ PO PANU SPODZIEWAŁAM HAŃBA!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią4  Nie zgadzam się z opinią4
~stani 3 godziny i 44 minut temu
Panie prezydenciez z calym szacunkiem , ale nasral Pan na polska prezydenture.-HANBA-,jast Gojem
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią10  Nie zgadzam się z opinią6
~rob 4 godziny i 1 minutę temu
Taki prezydent to kompromitacja dla całej Polski!!!
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią3  Nie zgadzam się z opinią3
~miron01 3 godziny i 47 minut temu
Robie jesteś żałosny w tym co piszesz .Widać kompletną indolencję polityczną.Gdzie byłeś jak wydany został wyrok polityczny na Kamińskiego.Walnij z tego powodu sobie baranka o parapet
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1  Nie zgadzam się z opinią0
~www 3 godziny i 56 minut temu
pitu pitu pieski
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią6  Nie zgadzam się z opinią5
~rob 4 godziny i 7 minut temu
Teraz prezydent będzie mógł ułaskawić każdego złodzieja z pisu nawet jak jeszcze nie będzie osądzony bo polski prezydent jest ponad Sądami,a skazaniec może zostać ministrem!pod warunkiem że jest z pisu!!tak będzie dopuki w polsce jest tyle ciemnogrodu!!!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią19  Nie zgadzam się z opinią15
~kac 6 godzin i 50 minut temu
Skandal i prywata Dudy!!! Czyżby Polska była prywatnym folwarkiem prezydenta??? Do czasu, fajansiarze pisowscy!!!
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią1  Nie zgadzam się z opinią0
~pol 4 godziny i 20 minut temu
A co z waszym byłym już na szczęście prezydentem - złodziejem. Nawet willę prezydencka okradł. Cham bez kultury i klasy
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią12  Nie zgadzam się z opinią9
~stanczyk 5 godzin i 7 minut temu
stawianie sie ponad prawem nie uchodzi nawet prezydentowi. Mamy Du()e za prezydenta.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią1  Nie zgadzam się z opinią1
~kara 4 godziny i 22 minut temu
W Polsce nie ma niezawisłych sądów i niezależnych prokuratur, wszystkie te organy były na pasku PO-PSL
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią11  Nie zgadzam się z opinią3
~negocjator 4 godziny i 32 minut temu
Od zwolenników PO za pieniądze aż się roi na tym forum! Ujadają jak wściekłe psy!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią10  Nie zgadzam się z opinią10
~Pedro 5 godzin i 2 minuty temu
Nie jest pan ponad prawem. Sądy póki co, są niezawisłe i niezależne od żadnej władzy, nawet prezydenckiej Nikt nie ma prawa uwalniać sądów od wydawania wyroków.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią8  Nie zgadzam się z opinią8
~on 5 godzin i 37 minut temu
tak postanowil i tak zrobil i wielkie guwno im do tego
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią15  Nie zgadzam się z opinią17
~Funkcjonariusz 6 godzin i 14 minut temu
Brawo Ty, brawo Ja, Tak trzymać Panie Prezydencie. Skończyć z tym, że bandziory do domu, a funkcjonariusze walczący z nimi przed sąd.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią1  Nie zgadzam się z opinią5
~niemlody 5 godzin i 55 minut temu
funkcjonariusz - powiedzieć, że jesteś inteligentniejszy od kozy, to obrazić kozę
Odpowiedz

Ale głupie gadanie. To nie jest mój prezydent to jakaś kpina
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią28  Nie zgadzam się z opinią24
~Cacy 7 godzin i 26 minut temu
Od początku wiedziałem, że duda jest głupi i dlatego na niego nie głosowałem.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią4  Nie zgadzam się z opinią2
~cieć 6 godzin i 9 minut temu
Cacy^. Każdy sądzi według siebie.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią22  Nie zgadzam się z opinią8
~ja 6 godzin i 29 minut temu
Hańba!

Ostatnio edytowany przez jacko (2017-02-07 22:14:16)

Offline

 

#8 2017-02-07 22:15:08

jacko

Niedzielny słuchacz

Zarejestrowany: 2015-06-04
Posty: 20

Re: REGGAE

Wierzytelności to należności dla firmy. A dług do zobowiązanie dla firmy. Jeżeli manager nie odróżnia długów od środków finansowych które mu się należą - NIE NALEŻY SIĘ DZIWIĆ ŻE FIRMA UPADŁA.

Zgłoś wpis

Odpowiedz
dddddddd 2017-02-06 11:51
prezes wygląda jak cwaniaczek z bazaru

Zgłoś wpis
Morelo 2017-02-07 07:58
Mądra sowa:)
Wierzytelność to dług , a zobowiązanie to i też "przyszły" dług,jeśli nie zostanie ono uregulowane.
Durny jesteś i tyle.

Zgłoś wpis
obsewator 2017-02-06 11:08
JEST SPRAWĄ OCZYWISTĄ ŻE FACET PRZEKOMBINOWAŁ Chciwość nie zawsze jest dobra

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Anna 2017-02-06 08:49
Około 17-18 lat temu otworzyłam w Gdańsku pierwszy w Polsce sklep Atlantica. 100% marki Atlantic na powierzchni 40m plus zaplecze w centrum handlowym Stary Manhatan. Wszystko było super do momentu kiedy okazało się ze wszystkie obietnice Atlantica są patykiem po wodzie pisane i nie zapewnią mi dystrybucji centralnej. W konsekwencji musiałam zaopatrywać się w jedynej hurtowni w okolicy, która Ups... postanowiła nagle otworzyć swoją sieć sklepów i wstrzymała mi dostawy kolekcji. Ostatecznie miałam 100 metrów dalej konkurencję, która była moim jedynym dostawcą. Jakoś wtedy Atlantic nie przejmował się przedsiębiorcą takim jak ja ! Niestety zbankrutowałam moje życie rodzinne się rozpadło A Atlantic jedynie powiedział, że jest to konsekwencja starych umów na wyłączność dystrybucji i nic nie mogą zrobić. Niestety ja nie miałam ani pieniędzy ani siły żeby walczyć o swoje w sądzie z potężną firmą Atlantic i ich sztabem prawników.... było minęło.... jak Kuba Bogu... tak Bóg Kubie... Drogi Panie Prezesie.... trochę pokory by się Panu przydało ! Mi nikt pieniędzy nie oddał. Za własne błędy i naiwność zapłaciłam wysoką cenę. Ale powiem Panu, że warto było ! Dobra szkoła zawsze jest droga niestety. Dzisiaj ta lekcja pozwala mi być silniejszą i zmusza mnie do ciągłego rozwoju. Życzę Panu równie budujących wniosków po tej dla Pana przykrej historii. Może się kiedyś uda nam wymienić doświadczenia i wnioski . Karma wraca, wiec proszę pamiętać o tym nie tylko w biznesie ale i w życiu.
26 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Arek 2017-02-06 10:25
"Za własne błędy i naiwność zapłaciłam wysoką cenę" Nie ma co marudzić. Przecież sama przyznałaś, że to twoja wina.
-3 
Zgłoś wpis
Kobieta 2017-02-06 08:42
Panie Wojtku, jako Pana pracownicy byliśmy częścią tej firmy i tego co się działo. Proszę z godnością odejść ze sceny. Tą śmieszną serią artykulików, nie naprawi Pan swojego "upadku". Buta i zbytnia pewność siebie Pana zgubiła. Nie wojna, US ani bank. Miejsce Atlantica w rynku jest już dawno zajęte. Ludzie którzy stworzyli Panu firmę, są nie do odzyskania, a bez nich AT nie istnieje.
18 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
mimi 2017-02-06 08:51
zaległe zobowiązania można zapłacić ze sprzedaży Wołoskiej hi hi hi

Zgłoś wpis
t 2017-02-06 08:17
Brawo dla Pana Morawskiego - proszę dotrzymać tylko słowa.
A dziennikarz bardzo stronniczy, w sformułowaniach pytań sączy się jad.

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Jarek 2017-02-05 23:53
Zapomniał Pan dodać jak został potraktowani franczyzobiorcy!! Zostaliśmy postawieni sami sobie z umowami z galeriami na kilka lat. Spotkanie w Łodzi i albo zamykamy salony albo podpisujemy nowa umowę z marką , która ma zupełnie inny produkt jakościowy i innego klienta docelowego , któremu Pan sprzedał wlasne salony Atlantic. Zapomniał Pan od Nas ??
Po drugie rotacja kierowników , bałagan systemowy oraz magazyn w Pniewach czy inwentaryzacje pogrążyły również firmę. Nie dziwię się , że syndyk pomylił się o 30 milionów w tym całym bałaganie. O jakich pracownikach Pan pisze ?? Przy końcu firmy nikt tam nie był za nic odpowiedzialny i nic nie wiedział !!

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Anna z Dobkowa 2017-02-05 22:51
Trzymam za Pana kciuki,próbowali w ten sposób Pana przejąć ,a jak nie to zniszczyć jako konkurencję.
Jak Pan wygra to proponuję dodatkowo pozwy cywilne przeciw konkretnym osobom ,które w tym uczestniczyły.Tak dla przykładu.
33 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
MattCK 2017-02-05 22:41
Tak się w Polsce traktuje przedsiębiorców.. w interesie Państwa powinno być aby pomagać podatnikom w takich sytuacjach.. a tak to stracili podatnika i miejsca pracy..
33 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Klose 2017-02-05 22:38
Kiedyś fajne bokserki produkowali, potem szajs..

Zgłoś wpis

Odpowiedz
JAREEK 2017-02-05 22:35
Nie wiem czym się podniecacie, przecież to chińszczyzna tylko z 3-4 razy droższa od innej chińszczyzny np
C+3.

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Anna z Dobkowa 2017-02-05 22:54
W Polsce też są producenci ,proponuję przejechać się do Łodzi trochę to trwało zanim łódzkie się odbudowało ,ale znowu jest i zaczyna mocno wybiegać do przodu.Największa i najnowocześniejsza strefa ekomomiczna w Polsce. Brakuje rąk do pracy.

Offline

 

#9 2017-02-07 22:16:40

jacko

Niedzielny słuchacz

Zarejestrowany: 2015-06-04
Posty: 20

Re: REGGAE

Szkoda ten firmy, mieli bardzo fajną bieliznę, jakość i fasony też niczego sobie. Mam do dzisiaj kilka ich gatek :-)

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Aga 2017-02-06 05:18
Ja mam jeszcze 2 staniki- oszczędzam, nie żartuję. Dla mnie nie ma lepszej firmy od Atlantica, ich fasony były stworzone dla mnie. Teraz kupuję 2-3 razy droższe i ani mi wygodnie, ani nie wyglądam tak, jak w wysłużonych Atlanticach. Na staniki po 500 zł mnie nie stać. Było mi niefajnie, gdy nagle zniknęły 2 salony w ktorych kupowałam bieliznę, ale nie sądziłam, że wobec tylu marek na rynku będę mieć problem z zakupem oklepanego 75b. A mam.

Zgłoś wpis
Ktch 2017-02-05 21:37
No i wiadomo.o francuski Bank BNP Paribas przyczynił się do likwidacji polskiej firmy. Strzeszcie się ten Bank wykończył nie jedna firmę. Nie mówię już o frankowiczach bo skupił banki które miały najwięcej takich kredytów.
17 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
zeed 2017-02-05 21:27
szkoda, byli naprawdę dobrzy.
Piękny przypadek jak Bank wyrwał kurze złote jaja.................
13 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Yangcy 2017-02-05 21:12
Szkoda firmy zawsze u nich kupowałem.... lepsza niz KelviCl..
20 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
tea 2017-02-05 21:05
To sa nasze paranoje, sprzedajesz a nie masz pewności czy odbiorca ci zapłaci za fakturę, a podatek i Vat musisz zapłacić
21 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
fan 2017-02-05 20:37
Jaki Bank. Ukraina, Rosja to nie te rynki-to od razu KLĘSKA! a reszta to bredzenie bankruta!!!
-9 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
jafinans 2017-02-05 20:09
Co ten Pan bredzi?. Pierwsza czynność syndyka to wypłata zaległych wynagrodzeń. W tym celu występuje z wnioskiem do Urzędu Pracy bo jak wiadomo pracodawca płaci składkę na FP i FGŚP. Oczywiście syndyk musi zwrócić otrzymana kasę z pierwszych uzyskanych pieniędzy ze sprzedaży majątku upadłego. Teraz syndyk już wypłacił wynagrodzenia pracownikom i nic już Pan nie musi w tym kierunku robić !. Śmiechu warte !. Druga sprawa to /jestem zdumiona/ wizyta specjalistów w US. Nie tędy droga!!. Dlaczego Naczelnik US ma rozmawiać ze specjalistami, a nie z Prezesem firmy, który ma wizję sanacji firmy i jego zapewnienia są miarodajne !!. Dlaczego nie sporządzono wniosku o płatność podatku w ratach?. Czemuż to Pan Prezes nie pojechał do siedziby banku do Wrocławia i nie negocjował spłat transz kredytu?. Wystąpił Pan z petycja do MF, Sejmu, Senatu?. Szukał Pan wsparcia we władzach lokalnych?. Tego tematu nie poruszono w artykule. Moim zdaniem brak determinacji w Pana działaniach, a czas leci.....
-23 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
lukas 2017-02-05 21:48
witam,
w pierwszym rzędzie syndyk zaspokaja potrzeby banków, poczytaj trochę o kolejności spłacania,
pierwsze są banki, urzędy, a na końcu samym pracownicy,
pozdrawiam,
16 
Zgłoś wpis
adda 2017-02-05 23:20
Nie wiesz o czym mówisz., Dyziu Marzycielu.

Zgłoś wpis
Róża 2017-02-05 19:26
Panie Morawiecki, po co się Pan martwi o wypłacenie ludziom zaległych pensji? Niech Pan się martwi tylko o tych, którzy nie dostali 500+. Reszta jest opłacana i tak przez PiS.
A Panu PiS nie pomaga.
14 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Mika 2017-02-05 20:18
A co piszesz zniszczył te firmę.
-9 
Zgłoś wpis
artur1050 2017-02-05 21:07
Jak nie umiesz poprawnie czytać to do szkoły albo okulisty.Przeczytaj poprawnie nazwisko tego pana.
-8 
Zgłoś wpis
Róża 2017-02-07 13:23
Do: artur1050
Idź do szkoły nauczyć się obsługiwać WORD-a, bo nie zrobiłeś odstępu po kropce i niech ciebie nauczą, że jak się pisze o kimś "pan", to pisze się z dużej litery.
Do szkoły to miałeś widać bardzo pod górkę. Pewnie bliżej był kościół, w którym się modliłeś, zamiast uczyć się.

Zgłoś wpis
Mario 2017-02-05 19:17
Bank z Paris w nazwie. Czy to nie ten sam, który umożliwił Amber Gold otwarcie mnóstwa kont, przez co pomógł w rozkręceniu lewego biznesu? Co oni robią w Polsce? Zamknąć, spalić i zaorać. Dziwię się ludziom posiadającym tam konta.
46 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Mario 2017-02-05 19:17
Bank z Paris w nazwie. Czy to nie ten sam, który umożliwił Amber Gold otwarcie mnóstwa kont, przez co pomógł w rozkręceniu lewego biznesu? Co oni robią w Polsce? Zamknąć, spalić i zaorać. Dziwię się ludziom posiadającym tam konta.
17 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
inż 2017-02-05 18:43
bardzo chętnie kupowałem produkty AT bardzo dobre produkty wysokiej jakości
życzę Panu aby się Panu Udało odrodzić firmę
39 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
spec256 2017-02-05 18:31
Widać jaszcze jeden patriota, a państwo jak zawsze "dba" o rozwój rynku pracy, o wysoką stopę życiowa. Tylko nie potrafi zamknąć paru cwaniaków od nieruchomości i im podobnych.
28 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Kobieta 2017-02-05 18:21
Panie Wojtku, jako Pana pracownicy byliśmy częścią tej firmy i tego co się działo. Proszę z godnością odejść ze sceny. Tą śmieszną serią artykulików, nie naprawi Pan swojego "upadku". Buta i zbytnia pewność siebie Pana zgubiła. Nie wojna, US ani bank. Miejsce Atlantica w rynku jest już dawno zajęte. Ludzie którzy stworzyli Panu firmę, są nie do odzyskania, a bez nich AT nie istnieje.
26 
Zgłoś wpis
chwilówki www
kredyty spis link
klimatyzacja darmowe
szybkie pożyczki link
chwilówki escaperoom
kredyty spis torby Wrocław
link wrocław
escape pożyczkowe konto

Separator separator escape room
szybkie pożyczki www
chwilówki www klima
kredyty spis link wentylacje
klimatyzacja darmowe klimy
szybkie pożyczki link
chwilówki www
kredyty spis klimatyzacja kliatyzacja
link wrocław
url pożyczkowe konto

klimatyzator klimatyzator klimatyzacja room
szybkie klimy www
klimatyzacje  klimatyzacja ursynów klima
klimatyzacja spis link wentylacje
klimatyzacja darmowe dostawy klimy
szybkie klimatyzatory link klimatyzacja
klimatyzowanie biur Warszawa warszawa klimatyzacje
klina spis klimatyzacja do mieszkania klimatyzacja
link klimatyzacja Wawer Warszawa
klimatyzacje pożyczkowe konto na klimę

klimatyzator klimatyzator Warszawa klimatyzacja room Warszawa
szybki montaż klimy www
klimatyzacje  klimatyzacja ochota klima
klimatyzacja spis link wentylacje
klimatyzacja darmowe dostawy klimy
szybkie klimatyzatory tania klimatyzacja
klimatyzowanie biur Warszawa klimatyzacje Warszawa
klina spis klimatyzacja do mieszkania klimatyzacja
link klimatyzacja Wawer Warszawa
klimatyzacje pożyczkowe konto na klimę

Odpowiedz
konkurencja 2017-02-05 18:19
Nie bez powodu, u syndyka marka leży i jakoś kolejki nie widać. Ten człowiek/WM/ jest oderwany od rzeczywistości. Po takim czasie, gdyby cokolwiek miała wartość marka, dawno by była kupiona przez konkurencję. Nikt znaku nie chce bo jest bez wartości.
12 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
`minionek 2017-02-05 18:19
Tak się kończy zakładanie kont w obcym banku, to nauczka dla Polaków

Offline

 

#10 2017-02-07 22:17:54

jacko

Niedzielny słuchacz

Zarejestrowany: 2015-06-04
Posty: 20

Re: REGGAE

znowu układ zamknięty

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Maniowski 2017-02-05 18:13
Z tego co widze to pan morawski to slaby manager,rynki rosyjskie,ukrainskie,zawsze byly i sa rynkami trudnymi i ryzykownymi,dlatego mogl wczesniej przygotowac sie na wypadek okolicznosci,tutaj nie ma co zwalac wine na bank,bo bank po prostu bronil swoich pieniedzy

Zgłoś wpis

Odpowiedz
jan906 2017-02-05 18:10

W wywiadzie opowiada jak wojna, bank, skarbówka i sąd zniszczyły firmę.

Ale jakie to polskie!!! Nie dał gościu tyle ile trzeba i komu trzeba w łapę i takie są konsekwencję.

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Arni 2017-02-05 18:07
Złodziejski kraj najlepiej każdego wykończyć a nic pomóc, a w szczególności tego , któremu dobrze idzie.
11 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
wwww 2017-02-05 17:52
sprawa jest dużo prostsza niż się wydaje, fortunę zbudował w czasie I małżeństwa, niestety postanowił zmienić żonę

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Kinga 2017-02-05 18:22
Też tak myślę.....

Zgłoś wpis
Oluś 2017-02-05 18:23
I.......i drugie małżeństwo przyniosło mu pecha!!!! Za mało czasu było na biznes!?? Co za pech, co za pech!!

Zgłoś wpis
Gregory 2017-02-05 17:51
jak najdalej od tego banku lichwa
10 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
aaaa 2017-02-05 17:39
to zdanie, że inna francuska firma odzieżowa ma konto w tym samym banku (BNP Paribas- francuski bank) i wiadomo o co chodzi.
17 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
wwwwwwwww 2017-02-05 17:28
moje startujące imperium zostało odstrzelone też w tamtym okresie przez Rosję, wtedy myślałem, że pech, ale teraz zastanawiam się czy to nie było zamierzone, bo później mogłoby być za późno

Zgłoś wpis

Odpowiedz
ioub 2017-02-05 17:09
Bank wypowiedział umowę bo nie były spłacane raty.To jest jak najbardziej normalne.Firma A miała kłopoty z kontrahentami to jej problem nie banku. Pożyczasz pieniądze to je masz oddać , nie masz oddajesz zastaw.
-13 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
WLODEK 2017-02-05 17:53
CZY TO PISZE LICHWIARZ

Zgłoś wpis
Hak 2017-02-05 17:06
Trudno tu o jakieś obiektywne opinie nie znamy argumentów drugiej strony , jedno niewątpliwie można stwierdzić robili naprawdę nie złe rzeczy.
27 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
a kuku 2017-02-05 17:35
Jakie rzeczy? Niezłe - przymiotnik i czyli ( pisać powinniśmy łącznie, albo jak kto woli razem, inaczej mówiąc w kupie!)
-2 
Zgłoś wpis
a kuku 2017-02-05 17:35
Jakie rzeczy? Niezłe - przymiotnik i czyli ( pisać powinniśmy łącznie, albo jak kto woli razem, inaczej mówiąc w kupie!)

Offline

 

#11 2017-02-07 22:19:17

jacko

Niedzielny słuchacz

Zarejestrowany: 2015-06-04
Posty: 20

Re: REGGAE

bo polacy robią tył przód i przekladka obrót tyl przód
-8 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
euromajdaniec 2017-02-05 16:38
Produkt od dawna był Chiński. Nie sprzedawał się bo był za drogi i tyle!!!
-16 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
za drogo chcieli 2017-02-05 17:39
To fakt, za gacie bokserki żądali w detalu 40 zł, czyli 10 ojro , bandycka cena!

Zgłoś wpis
karol 2017-02-05 18:28
[cytat]
żądali w detalu 40 zł, czyli 10 ojro , bandycka cena!
-to producent ustala cenę w sklepie ? nie wiedziałem,
-1 
Zgłoś wpis
Djfj 2017-02-05 21:30
Do.karolka..
W firmowym tak i franczyzowym tez jest taka.możliwość.

Zgłoś wpis
Majtek 2017-02-05 16:29
Ale ściemnia! Przez ostatnie 2 lata widziałem przetargi na wyprzedaż magazynów z majtkami koszulkami itd firmy atlantic. Do kupienia było uwaga ! Ponad 60 milionów sztuk bielizny . Licząc najparniej 5 zł sztuka w produkcji oznacza to ze w towarze mieli zamrożone jakieś 300 milionów złotych . Po prostu sie nie sprzedawało bo majty w detalu były po 40 zł i nawet 3-paki jak dali po 90 zł to i tak ludzie nie kupowali bo aż taka markowa jakość to nie była. A wctym czasie w lidlu weszły tanie majtki w 3-pąku po 15 !!!! Zł i co? Ja traktuje to jako jednorazówki prawie bo mam nowki co chwila i po 3-4 praniach nie szkoda wyrzucić a cerować ? Szkoda czasu . I tak atlantic upadł a nie przez 5 mln zł za VAT . Kasy zabrakło na koncie. Bo zamrożono ja w towarze . Ot menadżera co stocku nie potrafią poprowadzić

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Lew Okunin 2017-02-05 17:02
Bardzo dużo piszesz, a bardzo mało wiesz. Z ogłoszeń wywnioskowałeś stan finansowy firmy ? Ty taki sam mądry, jak ten syndyk nadzorca. Obaj z sufitu historie tworzycie. Takich jak ty, co chłam kupują, zamiast dobrych rzeczy, są niestety miliony. Siedzicie z rąsiami pod 4 literami i tylko patrzycie, ja komu dogryźć.
18 
Zgłoś wpis
West 2017-02-05 17:19
Posłuchaj co mówi Lew Okunin i jeśli jesteś w stanie to się nad tym zastanów
Może tez jesteś specialistą od brzozy?

Zgłoś wpis
voice 2017-02-05 16:28
Kibicuję i życzę powodzenia, bardzo lubiłam firmę Atlantic. Szkoda, że tak to się wszystko potoczyło, ale prowadzenie firmy w tym kraju to mordęga.
30 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
aru 2017-02-05 16:22
Warszawiacy pracowało nas na żERANIU parę tysięcy piszcie nie bójcie się prawdy ,czy nie chcielibyście wrócić do naszej kochanej fabryki ,ja tęsknię przecież spędziliśmy piękne lata na Jagielońskiej , chevroleta aveo moglibyśmy nadal produkować Co się z wami stało gdzie ta wasza charyzma ,lojalność patriotyzm .,Przecież w wielu z nas płynie Powstańcza krew !!!
16 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Trojan1000 2017-02-05 16:33
A dziś linie montażowe z FSO pracują w AvtoZAZ w zaporożu.

Zgłoś wpis
Głos 2017-02-05 16:20
Panie Prezesie Atlantica
Nigdy nie można polegać na jednym odbiorcy, przecież ten biznes znał Pan od lat
-1 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Ge0 2017-02-05 16:50
Czy Rosja i Ukraina to wg Ciebie 1 odbiorca? Prezes postawił na zły kierunek, którego nie był w stanie przewidzieć. Jeśli chce walczyć to niech to zrobi dobrze.

Zgłoś wpis
olin 2017-02-05 16:20
Odzyskam firme i oddam zaległe wynagrodzenia pracownikom OBIECANKI CACANKI juz kiedys tez był taki jeden w POlsce niejaki WAŁESA obiecał POLAKOM po 100 MILIONÓW a jak to sie skończyło wszyscy wiedza ...wiec człowiecze nie rzucaj słów na wiatr ...
-7 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
x 2017-02-05 16:20
zamiast sie zajmowac ulepszeniami firmy, ktos musi walczyc z niepotrzebnymi przeszkodami. To jest cywilizacja do ktorej sie przylaczylismy i zrobilismy swoja fatalna wersje jej. Zachod, ktory jak wampir wysysuje swiat od 300 lat moze sobie dawac rade z tym systemem, my nie. Polska musi takich ludzi chronic a nie skarbowkami scigac i za te pieniadze krzywe mosy wzdluz rzeki budowac. Prawo urzedasy i przedewszystkim samorzady sa problemem.
10 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Adams 2017-02-05 16:08
Człowieku ty miałes produkowac i sprzedawac majtki, a nie atakowac za pomoca umow leasingowych rynek na krymie. Gdybys skupil sie na uczciwej pracy i zaspokojeniu potrzeb rynku w Polsce, a nie na kasie, to by wszystko funkcjonowało!
-26 
Zgłoś wpis
chwilówki www
kredyty spis link
klimatyzacja darmowe
szybkie pożyczki link
chwilówki escaperoom
kredyty spis www
link wrocław
satrona pożyczkowe konto

Separator separator escape room
szybkie pożyczki www
chwilówki www klima
kredyty spis link wentylacje
klimatyzacja darmowe klimy
szybkie pożyczki link
chwilówki www
kredyty spis klimatyzacja kliatyzacja
link wrocław
url pożyczkowe konto

klimatyzator klimatyzator klimatyzacja room
szybkie klimy www
klimatyzacje  ursynów klima
klimatyzacja spis link wentylacje
strona darmowe dostawy klimy
szybkie klimatyzatory link klimatyzacja
klimatyzowanie biur Warszawa warszawa
klina spis mieszkania klimatyzacja
link klimatyzacja Wawer Warszawa
klimatyzacje pożyczkowe konto na klimę

klimatyzator Warszawa klimatyzacja room Warszawa
szybki montaż klimy www
klimatyzacja spis link wentylacje
klimatyzacja darmowe dostawy klimy
szybkie klimatyzatory tania klimatyzacja
klimatyzowanie biur Warszawa klimatyzacje Warszawa
klina spis klimatyzacja do mieszkania klimatyzacja
link klimatyzacja Wawer Warszawa
klimatyzacje pożyczkowe konto na klimę
http://seo-top.pl pożyczkowe konto na klimę
Odpowiedz
kl123 2017-02-05 18:05
Firma ma przynosić zyski a nie skupiać się na tym czy tamtym. Myślenie rodem z PRL.

Zgłoś wpis
riddick 2017-02-05 16:08
Facet nie chce dostrzec,że założył biznes z dużym garbem ryzyka no i ryzyko położyło firmę.Szukanie winnych w ptoczeniu nie ma sensu

Offline

 

#12 2017-02-07 22:21:14

jacko

Niedzielny słuchacz

Zarejestrowany: 2015-06-04
Posty: 20

Re: REGGAE

Nie napisze nic odkrywczego. Zatem, czy rzadowi polskiemu a konsekwencji obywatelom (w tym przesiebiorcom i ich pracownikom, handlowcom, rolnikom itd.) oplacily sie w ostatecznym rozrachunu, wprowadzone jak pierwsze, polskie sankcje antyrosyjskie oraz zastosowane przez Rosje w ODWECIE sankcje antypolskie? Kto wyszedl lepiej na tym ,,interesie"? Stracili wszyscy ale kto najbardziej?
Niechaj kazdy, bez zbednych emocji, sam sobie obiektywnie na to pytanie odpowie.
Lord Temple, XVIII-wieczny premier Wlk. Brytanii, jest autorem slow:
,,Wielka Brytania nie ma wiecznych sojusznikow, ani wiecznych wrogow; wieczne sa tylko interesy Wielkiej Brytanii i obowiazek ich ochrony"
Czy znajdzie sie KIEDYS polski polityk, ktory o Polsce oraz polityce polskiej odwazylby sie powiedziec (i zrobic!) to samo?

Zgłoś wpis

Odpowiedz
obs 2017-02-05 15:47
weź nie mac buraku odwal się od nygusów bo wegla im niebrakuje ani drzewa

Zgłoś wpis

Odpowiedz
obs2 2017-02-05 15:46
Ukraincy maja już dosyć drewna na zime tzw los bialy odmiana mieszana i co znowu chleja na potege co zrobić tacy sa ukraincy

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Kobieta 2017-02-05 15:35
Panie Wojtku, jako Pana pracownicy byliśmy częścią tej firmy i tego co się działo. Proszę z godnością odejść ze sceny. Tą śmieszną serią artykulików, nie naprawi Pan swojego "upadku". Buta i zbytnia pewność siebie Pana zgubiła. Nie wojna, US ani bank. Miejsc Atlantica w rynku jest już dawno zajęte. Ludzie którzy stworzyli Panu firmę, są nie do odzyskania, a bez nich AT nie istnieje.
18 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Róża 2017-02-05 15:41
Pan Morawiecki zawsze może dołączyć do grona powiększającego przyrost naturalny i zmienić swój profil działania z przedsiębiorcy (uzyskującego zyski), na nieroba i nygusa, ale za to z 500+. To będzie dopiero zysk.
No, chyba że w końcu wszyscy będziemy tylko robić dzieci i nie będzie już nikogo kto by pracował na nierobów PiS.
11 
Zgłoś wpis
konkurencja 2017-02-05 15:45
Nie bez powodu, u syndyka marka leży i jakoś kolejki nie widać. Ten człowiek/WM/ jest oderwany od rzeczywistości. Po takim czasie, gdyby cokolwiek miała wartość marka, dawno by była kupiona przez konkurencję. Nikt znaku nie chce bo jest bez wartości.
16 
Zgłoś wpis
Róża 2017-02-05 15:35
Panie Morawiecki, po co pan się stara o pieniądze dla pracowników i dla siebie. Zróbcie sobie po 10 bachorków i będziecie mieli pieniądze. A firma nie będzie potrzebna ani panu Morawieckiemu, ani byłym zatrudnionym pracownikom.
No chyba, że nie będzie już komu, ani gdzie pracować na te 500+ nygusy.
17 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
ogrodnik 2017-02-05 15:43
Widać, że obowiązek szkolny mógł cie nie objąć. Pewnie dlatego wielu rzeczy nie rozumiesz.Dzieci też pewnie nie masz. Nawet gdybyś miała - współczuję im. Obecnie z 500+ mogłabyś zapewnić im jakiś kurs, lepsze przedszkole czy ogólnie wykształcenie, wychowanie. Może byś wiedziała- nie jestem pewny. A może miałaś trudne dzieciństwo- stąd dzieci to u ciebie bachorki. Żałosna jesteś. Współczujeci.
-11 
Zgłoś wpischwilówki www
kredyty spis link
test klimatyzacja darmowe
szybkie pożyczki link
chwilówki escaperoom
kredyty spis strona
link wrocław
esc pożyczkowe konto

Separator separator escape room
szybkie pożyczki www
chwilówki www klima
kredyty spis link wentylacje
klimatyzacja darmowe klimy
szybkie pożyczki link
chwilówki www
kredyty spis klimatyzacja kliatyzacja
link wrocław
url pożyczkowe konto
Życzę powodzenia Panie Wojciechu. Oby się udało wygrać Panu z bankami. Trzymam kciuki. Banki i Urzędy skarbowe to najwięksi złodzieje.
16 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Róża 2017-02-05 15:24
Obecnie PiS ma większe problemy niż ratowanie firm jakiś przedsiębiorców i rozwijanie talentów młodych ludzi.
Nie rozumiecie, że PiS potrzebuje na swoje 500+, a nie na to żeby ratować przedsiębiorców z problemami?
27 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
ogrodnik 2017-02-05 15:34
Myślisz, że masz jakiś talent do rozwinięcia? Jestem pełen obaw.
-23 
Zgłoś wpis
n,khj 2017-02-05 15:42
hehe PO niszczylo przedsiebiorcow pis wie ze jesli uratuje ich to bedzie mial pieniadze nie na 500+ale nawet na 1000+ roza zrob se dzieci lepiej moze z nich cos lepszego wyrosnie niz z ciebie , chocoaz watpie
-29 
Zgłoś wpis
Róża 2017-02-05 15:46
Do ogrodnika:
Nie musisz się obawiać. W czasach PiS-owskich nawet taki zdolny i utalentowany ogrodnik jak ty, nie będzie mógł rozwijać skrzydeł, ponieważ PiS-owski budżet 500+ zadba o to, żeby nie było pieniędzy na jakikolwiek rozwój.
Chociaż jeśli chodzi o ciebie, to rzeczywiście nie masz czego rozwijać. Bo co tu rozwijać twoje wątpliwości nie są przecież rodzajem talentu.
A twoja przenikliwość jest tak wielka, że nie znając nawet człowieka potrafisz go ocenić.
Może zaczniesz pracować jako wróżka, a nie ogrodnik?
13 
Zgłoś wpis
Róźa 2017-02-05 15:58
Do n,khj:
A ty zrób sobie "dobrze" chociaż własną rączką, bo nic innego chyba nie potrafisz. Tobie nawet nie wyjdzie chyba żaden model za 500+.
10 
Zgłoś wpis
Róża 2017-02-05 16:05
Do: n,khj:
Dziecko już mam, któremu PiS-uarskie paskudztwo zabrało pieniądze na naukę i kursy.
A ja wyrosłam na całkiem mądrego człowieka, mimo że moim rodzicom nikt 500+ nie dawał.
Tobie nawet model 500 zero widocznie nie wyszedł, więc rozumiem rozżalenie.
18 
Zgłoś wpis
looo 2017-02-05 15:23
Zawsze mówiłem, że polskie prawo, urzędnicy, banksterka działają na usługach zagranicznych firm, przy ich pomocy zagranica niszczy Polską konkurencję. Dzieje się to prawdopodobnie dlatego, że Polskie firmy nie chcą płacić lub płacą mniej łapówek maffi bankowo / urzedniczo / skarbowej. Oczywiście szczegółów nie podano, ale szkoda, bardzo szkoda bo firma miała od zawsze dobrej jakości produkty....
15 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
dziki mąż 2017-02-05 15:22
Bardzo nieuporządkowany nieobliczalny jest nasz kraj, na wielu rzeczach można się przewrócić? Pamiętam czasy wicepremiera Giertycha, który zamierzał umundurować uczniów. W moim mieście jedna rodzinna firma kupiła za duży kredyt urządzenia i materiały ubraniowe. I wyszły nici z interesu: do końca życia będą spłacać kredyt.....
11 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
ASKA 2017-02-05 15:20
SZKODA TEJ FIRMY -SUPER WYROBY ZAWSZE KUPOWAŁAM TAM BIELIZNĘ ,teraz mi ciężko znależć odpowiednika ,SUPER JAKOSĆ, oczywiście mówimy o oryginałach .SZKODA i pracowników i pracodawcy.
14 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Xyz 2017-02-05 15:57
Szkoda firmy.Dobre wyroby,mozna bylo kupowac z zamknietymi oczami.Zycze powrotu na scene
klimatyzator klimat klimatyzacja room
szybkie klimy www
klimatyzacje  ursynów klima
klimatyzacja spis link wentylacje
tutaj darmowe dostawy klimy
szybkie klimatyzatory link klimatyzacja
klimatyzowanie biur Warszawa warszawa klimatyzacje
klina spis klimatyzacja do mieszkania klimatyzacja
link klimatyzacja Wawer Warszawa
klimatyzacje pożyczkowe konto na klimę

klimatyzator klimatyzator Warszawa klimatyzacja room Warszawa
szybki montaż klimy www
klimatyzacje  klimatyzacja ochota klima
klimatyzacja spis link wentylacje
klimatyzacja darmowe dostawy klimy
szybkie klimatyzatory tania klimatyzacja
klimatyzowanie biur Warszawa Warszawa
klina spis do mieszkania klimatyzacja
link klimatyzacja Wawer Warszawa
klimatyzacje pożyczkowe konto na klimę
link klimatyzacja Wawer Warszawa
klimatyzacje pożyczkowe konto na klimę
http://seo-top.pl/wypas-owiec-dla-xanna/ pożyczkowe konto na klimę

Róża 2017-02-05 15:51
Do ogrodnik:
Niestety mylisz się. Mam dziecko, tyle tylko że PiS-uary takie jak ty zadbały tylko o
"lepsze dzieci". I dlatego moje dziecko nie ma teraz na kursy i nie mogę mu zapewnić kształcenia, ponieważ takie nygusy jak ty zabrały pieniądze mojemu dziecku. Żałosny PiSowski niedouczony ogrodniku. Tobie nawet obowiązek szkolny nie pomógł w rozwinięciu talentu i myślenia logicznego.

Offline

 

#13 2017-02-07 22:23:07

jacko

Niedzielny słuchacz

Zarejestrowany: 2015-06-04
Posty: 20

Re: REGGAE

Bank zagrał nie fair bo wypowiedział umowę chociaż mieliśmy przetrminowania w spłacie. Czy Pan prezes się słyszy? W ktory momencie zagrał nie fair bo nie łapę? Bank to moje lokaty i bardz się ciesze ze podejmuje takie decyzje w przypadku łamiących warunki umowy.
-2 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
looo 2017-02-05 15:28
Problem jest tu, że banki najwięcej zarabiają na upadłości, a nie na solidnych plątnikach rat. Tak więc jeśli mają okazję aby kogoś wywrócić, robią to bez zastanowienia. Nie znam prawa, czy takie postępowanie jest z nim zgodne, moralnie na pewno jest to naganne

Zgłoś wpis
BJR 2017-02-05 15:20
Nie chciało mi się wszystkiego czytać. Przeżyłam coś podobnego. Zakład, w którym pracowałam jako dyrektor ds ekonomicznych, został tak naprawdę przeze mnie uratowany. To ja spowodowałam prywatyzację i to poprzez objęcie własności firmy przez pracowników. Wymyśliłam premię dla całej załogi na dwa udziały, aby wszyscy przystąpili do spółki. Mój szef (który został prezesem, a był wcześniej dyrektorem) i jego brat bliźniak zrobili sobie prawa jazdy na ciężarowe samochody (ciekawe, co by wozili?). Ja nie miałam wyjścia, ruszyłam CAŁA NAPRZÓD. Gdy firma już niemal spłaciła przejętą firmę, a poza tym porobiła istotne inwestycje, kasjerka Anna G. ukradła około 250 tys zł. Prezes Roman Ś. ją bronił i nastawił sąd w Biłgoraju (jego znajomy to prezes sądu), a szef prokuratury to kumpel ze studiów zakładowego radcy prawnego Marka M. z Zamościa. Sądy broniły kasjerki, a oprócz kasjerki i prezesa, oskarżono mnie i gł. księgową. Sady trwały 10 lat! Kara może nie była zbyt wielka, jest zawieszenie. A tymczasem odeszłam z pracy, nie chciałam brać udziału w strasznym oszustwie i nie przyjęłam ogromnej łapówki tak, jak mój szef i jego krewni i powinowaci. Straciłam wszystko, cały dorobek życia, zostałam z długami. . a moje udziały zostały przez byłego szefa tak ustalone, ze nie mają żadnej wartości. OSZUSTWO Z POPARCIEM PROKURATURY I SĄDU REJONOWEGO W BIŁGORAJU ORAZ I PROKURATURY I SĄDU OKRĘGOWEGO W ZAMOŚCIU. TAKIE MAMY SĄDY!!!!!!!!!!!!

Zgłoś wpis

Odpowiedz
Krystian 2017-02-05 16:00
Jak czytam takie historie jak Twoj przypadek to rece opadaja...w tym kraju bezprawia kazdy jest gotowy wbic Ci noz w plecy...mieszkam w USA od 11 lat i czuje sie tu bezpiecznie pod kazdym wzgledem, poczatki byly trudne...ale po skonczeniu studiow i z super praca nie wiem o swoim dobrze... do Polski jezdze rodzine odwiedzic co pare lat i to mi wystarcza...rodzina prowadzi hotel, historie jakie opowiadaja o sadach i urzednikach sa niewiarygodne, totalna tragedia! Pozdrawiam

Zgłoś wpis
emeryt 2017-02-05 15:19
Pierwsza i kardynalna zasada na przyszłość. Trzeba myśleć , jakiego banku jest się klientem.
To nie pierwszy raz "nasze" banki córki tak postępują. Może wreszcie przedsiębiorcy pomyślą przed, a nie po "imprezie". Gdyby to zrozumieli - problemów tego typu byłoby prawdopodobnie mniej. Poza tym mamy sytuację gdzie sprawę polskich firm rozsądza polski sąd. Znając polskie sądownictwo - trudniej będzie o pomyłki sadowe.
11 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Róża 2017-02-05 15:27
Cóż niektórzy uważają, że wystarczy się urodzić (tak jak ci od 500+), a myśleć i uczyć się nie trzeba.
Obecny PiS na dodatek utwierdza w przekonaniu, że nieróbstwo i lenistwo się opłaca. Przecież nie trzeba nic robić, oprócz poczęcia dziecka, aby dostać 500+.
31 
Zgłoś wpisMafia banksterska i urzędnicza ma się świetnie w Naszym kraju.
Po pis i inni tylko myślą o korycie a nie o Nas.

Zgłoś wpis

Odpowiedz
znana? 2017-02-05 15:08
Taka znana ta firma, że pierwszy raz słyszę tę nazwę...
-17 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
znany 2017-02-05 15:11
No cóż, nie jest to wstyd przyznać się do niewiedzy. Niektórzy chodzą bez majtek. Też dobrze.
11 
Zgłoś wpis
Palmel 2017-02-05 15:06
Podpowiem niech się zwróci o pieniądze do Sikorskiego bo to on jest temu winny czyli Państwo Polskie, to przez Partnerstwo Wschodnie ( inspirowanie przez USA poprzez jego żonę ) się stało w wyniku zamachu stanu na Ukrainie, nie tylko on tam stracił pieniądze inne Polskie firmy też trzymamy za pana kciuki w tym procesie musi go Pan wygrać, następna grupą powinni być rolnicy którzy stracili na rosyjskim embargu na spozywkę
-1 
Zgłoś wpis

Odpowiedz
kamil 2017-02-05 15:04
--..--Ciekawy serwis z aukcjami komorniczymi Wszystko od 1zl


trafiony.ga

Można jeszcze coś tanio kupić Polecam serdecznie
-1 
Zgłoś wpis
klimatyzator klimatyzator klimatyzacja room
szybkie klimy www
klimatyzacje  ursynów klima
klimatyzacja spis link wentylacje
strona darmowe dostawy klimy
szybkie klimatyzatory link klimatyzacja
klimatyzowanie biur Warszawa warszawa
klina spis mieszkania klimatyzacja
link klimatyzacja Wawer Warszawa
www pożyczkowe konto na klimę

klimatyzator Warszawa klimatyzacja room Warszawa
szybki montaż klimy www
klimatyzacja spis link wentylacje
klimatyzacja darmowe dostawy klimy
szybkie klimatyzatory tania
klimatyzowanie biur Warszawa klimatyzacje Warszawa
klina spis klimatyzacja www klimatyzacja
link Wawer Warszawa
klimatyzacje pożyczkowe konto na klimę

Odpowiedz
kaczkarz 2017-02-05 15:04
Nienawidzę PiS, lecz gorąco kibicuję panu ministrowi Z. w wyjątkowo trudnym przedsięwzięciu: wyczyszczenia zagnojonej stajni wymiaru sprawiedliwości.
kmicic 2017-02-05 15:16
Pis wszystkich załatwi którzy otworzyli firmy za PO bo to wrogowie i trzeba ich zniszczyć za wszelką cenę nie patrzeć na ujemne skutki dla Kraju

Zgłoś wpis

Odpowiedz
obserwator 2017-02-05 15:12
Ktoś wziął w łapę, żeby zniszczyć konkurencję i tyle.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaż Ciechocinek