#1 2009-07-02 13:09:01

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Prawda o Masssejuuuuu

Więc chuj mu w dupe pierdole go i chuj.
Ludzie którzy nie znają massseja wypowiadają sie na jego temat różnie ale ja wam opowiem o nim troche zebyscie wiedzieli ze to pizda.Wszystko co opowiem to prawda.
Massssejjjjjjjj Był kiedyś normalny nagrywał rapy i to dobre bez kitu skromny chlopaszek zakurwiste texty itp az do czasu gdy mes nie zachaczyl go w kawalku pare lat temu to massejjjj sie spiol i nagral dissa na mesa a mes na relaxiku go wysmial i odpowiedzial mu na relaxie i beefu koniec i przez to stal sie slawny to odmienbilo jego zycie sam sie wozil ze zjadl mesa i dzieki niemu wbil sie do pierwszej ligi.
Szanowna mamusia masseja ma kaske wiec synus za jej szmal sobie kontakty latwil (wie o tym caly inowroclaw i jego sasiedzi nawed).Przyszedl czas na wydanie plytki w WWa lilaz im dupe non stop zrobil sie z niego wielki pan raper bo szpanowal sie tym ze nagral feata z pelsonem z molesty.
Inowroclaw nie wkurwial sie dla tego ze massejjjjj sie wybil tylko dlatego ze robil krola z siebie.Przyszedl czas na Plytke "czlowiek z blizna" odjebalo mu calkiem umar by z zachwytu ze nagral z peja track czy z guralem.Kupil sobie bryke na gaz,giwere(yhy ta).skarpeta na leb,lancuchy na szyje i zaczol sie wozic w bryce ale to sie skonczylo jak pewnego dnia jechal na zimniego lokcia i dpostal w mache butelkami od piwa to zjebal az szoooooooooook.
W inowroclawiu gral koncert i ludzie na scene rzucali butelkami w niego po 2 minutach musial zejsc z sceny i o to tak inowroclaw kocha masssseja.
Gral koncert 2 lata temu z inem i po koncercie bardzo mocno skopany zostal.
Po plycie czlowiek z blizna tak mu odjebalo ze zcazol jechac WWA (Szmata zapomnial gdzie plyte wydal kiedys) i nie jaki młodziak wkurwil sie i nagral disss na niego a massejjjjjj beef przegral bo nic nie umial poza wyzywankami np straszyl mlodziaka ze odkuwri go giwera wiecw trakcie trawania beefu orgnizator koncertow w inie zaprosil mlodziaka zeby koncert zagral w inie i co pan massej pojawil sie zeby odkuwric mlodziaka?nie!.Caly inowroclaw bawil sie przy trackach mlodziaka i dziekowali mlodziakowi za to ze zdissowal massejaaaaaaaaa.Co massej na to?To co zawsze taki z niego byl gangster to mogl wpasc na koncert mlodziaka i mu wykurwic i co masssssej zrobil?dal oswiadczenie w internecie odrazu po koncercie o to one:


Massey – koncert Młodziaka w inowrocławiu

Beef jak wiadomo zakończyliśmy kawałkiem "Psy szczekają karawana idzie dalej". Koncert organizowany w Inowrocławiu nie jest niczym innym jak czystą prowokacją nakręca to wszystko organizator - onanizator wraz ze swoimi kolegami.

Ja wypowiedziałem warszafce wojnę a oni warszawce liżą dupe - czysta paranoja. Wszyscy wiedzą że młodziak nigdzie nie koncertuje a jak wiadomo do Inowrocławia przyjeżdża z obstawą bo zwyczajnie sra po gaciach że nie wyjedzie stąd cały. Otóż moje zdanie jest takie, że każdy może koncertować gdzie chce. Ja wygrałem wojnę na słowa i na tym zakończyłem pokazując swój poziom, nie będę szarpał się z tymi lamusami bo to nie ta liga.

Mam rodzinę swój interes i za dużo do stracenia aby bawić się w takie akcje przepychanki z łajzami i ulegać prowokacjom nieudolnych nieznanych raperów. Nie będę zniżał się do ich poziomu jak wiadomo ruszysz gówno to zacznie śmierdzieć. Ja robię swoje i śmieszy mnie prowokacja typu ty jesteś sam a nas jest 40stu - wpadaj. Sztuką jest być silnym solo a nie w grupie bo w grupie jak wiadomo każdy jest kozak. Pamiętam śmieszną sytuacje gdzie ten sam organizator zaprosił Gurala do Inowrocławia, który ośmieszył wszystkich napinaczy znajdujących się pod sceną kwitując koncert słowami ,,pozdrawiam mojego zioma Masseya,,

Psy szczekają karawana idzie dalej……..



Po massejaaaaaa oswiadczeniu mlodziak zapodal swoje o to one :


Odp. Młodziaka na oświadczenie w spr. koncertu

Po pierwsze, kto wygrał beef to oceniają ludzie, a nie ty.

Po drugie, prawda jak zwykle wygląda inaczej niż ja przedstawiasz: to ty wypowiedziałeś wojnę całej Warszawie, wiec czemu liczysz na to ze będę sam? Ja nie groziłem ci 'wpierdolem', to ty dużo mówiłeś o tym ze przyjedziesz czarna es klasa do WWA, a wygląda to w ten sposób, że ty się u nas nie pokażesz, a ja gangsterze twoje miasto miło wspominam. Po trzecie czemu nie powiesz jak Inowrocław zareagował na pozdrowienia dla ciebie?

A jak myślisz ze nie gram koncertów to trochę się mylisz. Znowu nie weryfikujesz źródła, info o koncertach jest u mnie na 'spejsie', kilka ostatnio zagrałem, a ty? I na koniec jako przejaw mojej dobrej woli dam ci rade: pamiętaj, że siła zawsze tkwi w jedności, nie w jednostce.



Frajer masseej i tyle sie tlumaczyl jak chuj mogl wpasc na koncert a nie oswiadczenia pisze.

massej pozniej nagral track pt inowroclaw cz 3 i zespol remedium z inowroclawia odebrali to jako diss na nich i nagrali dissa na massseja a co zrobil massej?no jak to co?zaczym pisac dissa na nich to pisal oswiadczenia hahahah teraz cale ino z masseja sie smieje o to oswiadczenie:

Oświadczenie Masseya w sprawie dissu RMDM!

"Odnosząc się do dissa napisze kilka zdań aby ludzie ślepo nie podążali za głosem Internetu. Kawałek Inowrocław opowiada historie prawdziwe i kiedyś trzeba było je opowiedzieć...

...po drugie w tym kawałku nie pada ani razu nazwa RMDM czy jakieś ksywy.Żałosny diss w waszym wykonaniu to nieudolna prowokacja próba wybicia się z tej jakże chujowej dla was sytuacji.

Wasz utwór zawiera tylko 10% prawdy o mnie - reszta to same kurwa bzdury wymyślone aby wszyscy jeszcze bardziej hejtowali Masseya. Nie no super plan gratulacje. Jak możecie pisać dissa na kogoś, kogo w ogóle nie znacie? Paranoja! Nie wiecie o mnie praktycznie nic! Natomiast ja wiem o was sporo! Zaczęło się od nieszczęsnego kawałka, w którym Rąbin został porównany z Brooklynem - Seba chciałeś być gangsterem czy pojebałeś Polskę ze Stanami? Tak na marginesie wszyscy z ciebie boki zrywają do dziś. Potem śpiewaliście jak dyrektor pszczółki przekręcił was na hajs (śmiech. Co to do chuja domowe przedszkole czy półkolonia? Później poszła pomylona nieszczęsna przyśpiewka ,,gwiazdy pojawiły się na niebie,, gdzie RMDM zajeżdżają w refrenie gorzej niż Verba a Reze wyśpiewuje jak to bardzo kocha swoją niunie. Aaa wiem wiem chłopaki to te czasy kiedy Liber i Doniu rządzili na listach. Myśleliście cymbały, że was też czeka kariera i rotacja na Vivie z tak chujowym badziewiem. Niestety Liber, który obiecywał wam złote góry wyjebał was w kosmos. Zwyczajnie was olał z takimi leszczami jak on, dla którego reze zrobił bit i chwalił się tym wszędzie.

Chłopaku uwierz mi, że nie ma czym się chwalić - Liberem? Zagraliście w życiu koncertów 5 z czego najdalej to był koncert w Kruszwicy. Gratuluje normalnie niczym Wu Tang tour!!!. Rewelacja (śmiech). Reze kto tu jest pozerem co? Żeś mi sam mówił: "będziemy robić się na wu tang kapele nazwiemy wu-teha wataha wilków" (śmiech). "A ja nazwę się Reze jak RZA, który tez robi bity i jest guru ekipy" .
Seba ty to ponoć eskobar. Jak ci nie wstyd ty łajzo rapować takie farmazony?! Flow to dla ciebie temat nie do przeskoczenia. Ej RZA(śmiech). Zapomniałeś już jak przyłaziłeś do mnie pożyczać płyty hip hopowe zespołów, o których w ogóle pierwszy raz w życiu słyszałeś? Albo jak podczas koncertu w Hadesie wręcz błagałeś mnie "Massey proszę wyjdź na scenę bo tchórzol zapomniał tekstu zarapuj proszę uratuj nam dupe bo będzie lipa co ludzie powiedzą w inie no please!!". Więc troszkę pokory panowie! Stulić dupy i wracać do Londynu na zmywak! To wam wychodzi zdecydowanie najlepiej.

Ja nagrywam muzykę dla pasji, zajawki! A że mogę z tego zarabiać i życ to huj wam do tego! W waszych oczach jestem postrzegany jako gwiazdeczka tak? Co żal dupe ściska? Frustraci. Chujowo jest siedzieć w Angli i zmywać gary w podrzędnym barze na przedmieściach za 2funty na godzine. Domyślam się że troche lipka. Prawda jest JEDNA! Ja byłem sam a was było chyba z 30stu wielkie ekipy! Sami żeście się propsowali cudowali palili idiotów! A kto tu dał rade? Kto dziś gra koncerty? Kto wydaje legalne płyty? Kto nagrywa z czołówką sceny (Peja, Gural) - raperami których wy znacie tylko z telewizji?! No kto? Żaden z waszej wielkiej ekipy nie zrobił żadnego wyniku . Sztuką jest być samemu przeciwko wszystkim i dojść do czegoś a nie silnym w grupie! Wy nawet w grupie jesteście w huj słabi o czym świadczy to, że się wszyscy żeście pokłócili i nie gadacie ze sobą! Ja mogę tylko szyderczo spojrzeć na żałosny widok waszego stania na klatkach. Widocznie to wam pisane do końca życia! Podziemni, prawdziwi raperzy z pustą kieszenią i "szacunkiem" od swoich przydupasów wpisujących w komentarzach: "dobrze RMDM dobre prawdziwy rap konkret" i tak w kółko! Swoją prawdziwość wyznaczacie tym, Że wam się nie udało. Sprytne! A jak by wam się udało byście jebali ze Massey to ciota bo siedzi w podziemiu i się nie wybił. To zachowanie karygodne bez zasad i honoru więc wy jako ludzie i wasz pop w stylu verba to smród nad miastem .

Powiedzcie mi kto, ale pytam kto rapując, nagrywając nie marzy o tym aby grać koncerty i żeby mu za to płacili? Reze, to ty rapowałeś "pamiętam klejące się oczy po nocach oglądając mtv cribs chciałem być jak Chuck d". Widzisz nieudało się i teraz żałość cie ogarnia? Skoro wy jesteście do tego stopnia tępi to życze powodzenia w życiu i nie wpierdalajcie małolatom dziwnych faz do głowy bo wasza nieudolność nie jest przykładem raczej stwarza im dziwny światopogląd. Pozdrawiam. Ja robie swoje i zawsze tak będzie pomimo tego, że wy kundle szczekać będziecie!TO MI się udało! A z tego co wiem to zawsze tylko najsilniejsi przetrwają! Więc chłopcy przegraliście! Kozaczycie w Internecie a w cztery oczy będzie pewnie taka sama sytuacja jak w przypadku albertone, który nagrał kiedyś dissa a teraz jak mnie widzi na ulicy z daleka krzyczy "stary przepraszam! To nie tak! Ja nie chciałem! Ja nie wiedziałem!"

Pieski szczekają a karawana idzie dalej! No cóż...
Na koniec będzie kawał!
Znacie kawał o RMDM?

Dzwoni koleś i się pyta : Halo! Czy to Rąbin bombi?
Halo! Nie! Tu Seba! Zmywak, Londyn!


Nastepna sprawa masseja na inowroclaiwu nie pokaze sie siedzi w domu albo w studio.Nigdy go na inie juz nie spotka nikt a najbardziej ma przejebane za oswaiadczenie w sparawie dissu REmedium bo naklamal tam fest on ma zbaurzenia w chuj.
Kazdy kto tu mieszka albo czesto jest wie co tu sie dzieje  masssejjjjjjjjjj jest znienawidzony przez inowroclaw czemu go nigdy na inie nie widac?czemu mamy zajebisty skate szop i nie przyjdzie po jakies ciuchy? bo sie boi !!! ubiera sie w innych miastach i w innych sie buja bo tu on nie ma juz zycia a czmu jak w filmiku zapowiadal swoja nowa plyte to bylo ciemno?bo w dzien takiego filmkiu by nie nagral bo by w pipe dostal i na filmku jak zapowiadal plyte to co chwile sie obracal czy nikt nie idzie (krecil to w inie).
Kazdy kto go zna wie ze on klamie nawed na trackach jest zaklamany.Cale zycie siedzial w chacie albo jezdzil tylko do studia i grac w kosza na mecze.Inni siedzieli na lawkach a on  w domku z musia i tatusiem.rudy mrw dojebal mu w  dissie Ze jego bryka ma krzywa maske heheheheheheh wiadomo jak sie butelkami po masce dostalo to takie skutki.Czlowiek ma zycie zjebane wlasne miasto go wyplulo jak gęstą sline a ile dissow juz na niego powstalo ho ho ho ho ma jak ma sam sobie zawilnil.


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#2 2009-07-02 21:40:14

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Prawda o Masssejuuuuu

Mniej więcej podpisuję się pod tym panem wyżej. Massey to skomplikowany człowiek.

Offline

 

#3 2009-07-02 21:43:49

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: Prawda o Masssejuuuuu

Massejjjjjjjj to pedał to wszystko co napisałem to prawda czyste fakty


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#4 2009-07-03 10:24:02

Radas

Fan

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 199

Re: Prawda o Masssejuuuuu

Może i to jest kłamca i tam chuj wie kto jeszcze, ale moim zdaniem rozjebał tego Młodziaka, Rudego, Ematei i tą pizde Mesa w beefach. Nie mówie tu o argumentach jakich używał bo nie mam pojęcia, czy są prawdziwe, być może niektóre nie, ale na pewno miał zdecydowaną przewagę jeżeli chodzi o wykonanie tych utworów... Pewnie to jest prawdą o czym piszesz Cypisek, ale chłopak jest zdeydowanie lepszym raperem niż tamci i tego nikt mu nie odbierze. Tak uważam.

Offline

 

#5 2009-07-03 15:31:16

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Prawda o Masssejuuuuu

A w jakim to numerze Mes pojechał Masseya, że ten mu odpowiedział?

Offline

 

#6 2009-07-03 19:39:01

Radas

Fan

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 199

Re: Prawda o Masssejuuuuu

"Bonus diss" tak mam podpisany ten track, nie wiem czy to poprawny tytuł, ale raczej tak. Potem była jeszcze jedna odpowiedź Mesa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotele ciechocinek