#16 2009-02-17 21:34:50

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Mistrz Fo

Fokus mistrzem na pewno nie jest. A po co ma szukać kogoś takiego "co tak nawija"? Każdy rapper powinien mieć swój indywidualny styl, więc takie porównania nie mają sensu.

Offline

 

#17 2009-02-18 10:47:11

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: Mistrz Fo

No racjia ale mi chodzi o to jak by go porównać do karramby no ale sam wiesz że nie ma co i nie obrażam tu fanów karr ale
kto zajebał więcej featów?fokus
kto jest bardziej znany fokus?
o kim ludzie już zapomnieli?o fokusie czy karrambie?o tym drugim
kto jest bardziej lubiany?fokus
kto gra koncertów w chuj i jest zapraszany?fokus
to jest tylko pare przykładów


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#18 2009-02-18 13:59:04

Bambi NecroSodomizer

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 68

Re: Mistrz Fo

Kto ma więcej fanów? Doda czy Fokus? Doda.
Kto jest bardziej znany? Doda czy Fokus? Doda.
Kto ma większe cycki? Doda czy Fokus? Doda.
Kto lepiej się pruje? Doda czy Fokus? Doda.
O kim jest głośniej? O Dodzie, czy o Fokusie? O Dodzie.
O kim ludzie już zapomnieli? O Dodzie czy o Fokusie. O tym drugim.
Doda jest lepsza od Fokusa.


Psychosyndrom Kaina, Mózgiem Rządzi Vagina

Offline

 

#19 2009-02-18 16:25:50

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: Mistrz Fo

Tylko tu mowa o hip hopie a nie jakiejś kurwie dodzie! chodzi mi o
Karramba vs Fokus


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#20 2009-02-18 16:26:36

Kamilr9

Administrator

4100908
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 163

Re: Mistrz Fo

Cypisek niby jesteś starszy a zachowujesz się jak dzieciak


http://images31.fotosik.pl/349/cd7822bb920e82f1.jpg

Offline

 

#21 2009-02-18 17:21:00

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Mistrz Fo

I dał argumenty z dupy.

Offline

 

#22 2009-02-18 18:24:15

Santa Muerte

Fan

Zarejestrowany: 2009-01-26
Posty: 39

Re: Mistrz Fo

Maha napisał:

I dał argumenty z dupy.

Mimo ze jesteś adminem uważaj  na słowa  ;/


Za dużo brzydkich słów tu pada ;/

Offline

 

#23 2009-02-18 18:39:07

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: Mistrz Fo

Maha napisał:

I dał argumenty z dupy.

Maha z tobą nie zamierzam sie kłócić ale to są argumenty z dupy?zastanów się co piszesz bo to byle co nie jest!
kurwa człowieku zastanow się  ile ludzi dziś słucha karr a ile fokusa.zawsze będziesz bronił karr bo jego fanem jesteś i ja też jestem ale to nie znaczy że mam iść po stronie karr.
jeśli uważasz że sprzedasz płyt to argument z dupy to wielkie sorki ale  masz coś nie tak z dyńką stary


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#24 2009-02-18 19:14:03

Bambi NecroSodomizer

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 68

Re: Mistrz Fo

Santa Muerte napisał:

Maha napisał:

I dał argumenty z dupy.

Mimo ze jesteś adminem uważaj  na słowa  ;/


Za dużo brzydkich słów tu pada ;/

U Karramby Cie to nie razi?

Maha z tobą nie zamierzam sie kłócić ale to są argumenty z dupy?zastanów się co piszesz bo to byle co nie jest!

Sprzedaż płyt to sprawa reklamy i nie ma nic wspólnego z umiejętnościami. Wielu współczesnych słuchaczy to idioci, którzy słuchają muzyki "bo modna". Mezo sprzedał więcej płyt niż Fokus, więc idąc twoim tokiem "myślenia", jest lepszy od Fokusa.

kurwa człowieku zastanow się  ile ludzi dziś słucha karr a ile fokusa.

Gdyby ilość fanów przeliczać na jakość muzyki, to gówniane Doda, która w warstwie muzycznej nie przebija Tokio Hetelu a w sferze lirycznej oscyluję między szkołą podstawową a gimnazjum, byłaby lepsza od Mozarta, a przecież każdy, kto ma przynajmniej zaczątki zwojów mózgowych, wie że to herezje.

jeśli uważasz że sprzedasz płyt to argument z dupy to wielkie sorki ale  masz coś nie tak z dyńką stary

Sprzedaż płyt, nie ma żadnego znaczenia.


Psychosyndrom Kaina, Mózgiem Rządzi Vagina

Offline

 

#25 2009-02-18 19:26:50

Santa Muerte

Fan

Zarejestrowany: 2009-01-26
Posty: 39

Re: Mistrz Fo

To co ma znaczenie??

Offline

 

#26 2009-02-18 19:57:33

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Mistrz Fo

Santa Muerte nie ucz ojca dzieci robić, bo równie dobrze mógłbym się przyczepić do Twojego avatara albo do tego, ze robisz dubel za dublem. Cypisek, nie chciałem, żeby to zabrzmiało jako obraza ale wziąłeś to do siebie, trudno. Czyli uważasz, że Fokus sprzedał więcej płyt od KaRRamBy, tak? Gratuluję I ja go nie bronię tylko stwierdzam, że Twoje argumenty były nie prawidłowe. Skąd możesz wiedzieć, ze Fokus ma więcej fanów od KaRRamBy? Przeprowadzasz jakieś sondy czy jak ??

Offline

 

#27 2009-02-18 20:02:01

WŁoga

Fan

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 42

Re: Mistrz Fo

Moim zdaniem jakość:)


Życie nauczyło Mnie reguł gry, gdy wygrywam Ja przegrywasz TY!!!

Offline

 

#28 2009-02-18 20:24:37

Bambi NecroSodomizer

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 68

Re: Mistrz Fo

Włoga napisał to co chciałem napisać.
Dodam tylko że chodzi o indywidualną ocenę jakości muzyki, im dłużej się słucha, tym bardziej ucho się "wyrabia", dostrzega się wtedy że nie każda płyta, projekt, wykonawca jest wartościowy. I dzieję się to względem własnej gradacji. Jeśli dla kogoś muzyka jest czymś ważnym w życiu, to nie słucha on byle czego (radia eska etc.) a jeśli słucha i dalej uważa się za kogoś kto na muzyce się zna, to jest idiotą.


Psychosyndrom Kaina, Mózgiem Rządzi Vagina

Offline

 

#29 2009-02-18 22:43:58

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: Mistrz Fo

Maha napisał:

Santa Muerte nie ucz ojca dzieci robić, bo równie dobrze mógłbym się przyczepić do Twojego avatara albo do tego, ze robisz dubel za dublem. Cypisek, nie chciałem, żeby to zabrzmiało jako obraza ale wziąłeś to do siebie, trudno. Czyli uważasz, że Fokus sprzedał więcej płyt od KaRRamBy, tak? Gratuluję I ja go nie bronię tylko stwierdzam, że Twoje argumenty były nie prawidłowe. Skąd możesz wiedzieć, ze Fokus ma więcej fanów od KaRRamBy? Przeprowadzasz jakieś sondy czy jak ??

Maha nic nie biorę do siebie,spoko.Fakt,karramba sprzedał więcej płyt od fokusa,bo karramba jest w rapie dłużej  i nagrał więcej płyt,więc sprzedaż musi być większa.
Chuj to kogo obchodzi,kto kupuje płyty fokusa i jego też chuj to interesuje,a ważne że nie jest komercyjny,a fokusa ludzie kochają od czasów paktofoniki.
Zresztą przepraszam,że to napisze,ale to właśnie z karramby się smieją,że stary osioł a o gangsterce nawija heheh i że jest załosny a jego czas dawno już dobiegł końca,a wy fani karramby kurwa totalnie jesteście nim oślepieni i nie umiecie się pogodzić z tym,że karr pucuje laczki fokusowi,bo to kurwa fokus jest zapraszany przez innych na featy,a karr oprócz blondi i dziury to na featach nie ma nikogo,ale ok.założmy,że karr nie chce nikogo na featach,ale zacznijmy od tego kto karrambe by chciał?! co? no kto? jak każdy się z niego napierdala pelną brechą i nie pisze to jako antyfan karramby!


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#30 2009-02-19 00:18:25

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Mistrz Fo

Ja tego nie komentuje, bo coraz bardziej się pogrążasz Cypisek. I nie piszę tego jako antyfan Fokusa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotele ciechocinek