#16 2010-02-02 19:46:44

Martini

Fan

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 32

Re: karramba mim wzorem

greendayka29 napisał:

sluchajcie ja pisze z niemiec ze niemieckiego komputera a tu maja inny alfabet jezeli chodzi o te bledy ja pisze  na niemieckiej klawiaturze staram sie bykow nie stawiac a ze nie kturzy no niezabardzo jaza  o co tu chodzi no bez obrazy ze sie tak waraze  nie umieja czytac to juz nie moj problem

Nie no, tak, tak...Jasne...Zwal na nas...
A powiedz mi czy w tej niemieckiej klawiaturze nie ma 'O' ?
Bo niektórzy się pisze przez 'Ó'. Mogłaś dać samo 'O' i po sprawie...
Ale oczywiście pewnie będziesz wmawiać nam, że tak napisałaś, żebyśmy zrozumieli, że chodzi ci o 'U-Ó'
Ty sobie napiszesz post na 100 linijek w dodatku co drugie zdanie jest z błędem, a my mamy to czytać.?


greendayka29 napisał:

a teraz do martini  jestes pyskaty jak bachor ktory niedostal czekolady

Wiem jestem pyskata.
Wiem jestem bachorem. Jeżeli wiesz co to w ogóle oznacza.

greendayka29 napisał:

ty i maha jestes najwiekszymi prowodylami tutaj

Maha napisał - Jak to nie prowokacja to... gratuluje ;-)
A Ty - jaka prowokacja o co ci kurwa facet chodzi jak narazie to ty prowokujesz sytuacje, nie ja,

I kto tu z psykiem wyjeżdża?

greendayka29 napisał:

a dyslekcje to masz ty widac ze doszkoly niechodziles

ChodziłAm i nadal chodzę, Tobie też by się to przydało.
Dyslekcję? Co Ty pierdolisz?

greendayka29 napisał:

a co do klutnie to kto pierwszy zaczal jak  nie wy u warzacie sie za lepszych cooo ty  i ten mahaj ty martina turner i mahaju

Ej, Ty mi kurwa nazwiska nie zmieniaj. Lepiej spójrz na siebie bo lepsza nie jesteś.

greendayka29 napisał:

a do szkoly  to ty powinienes jeszcze chodzic bo ja juz  niemusze

A powinnaś, lekcję polskiego zażyć i wychowania.

greendayka29 napisał:

hehehehehe i walisz takie babole

Babole? Haha, i kto tu jest babolem?

greendayka29 napisał:

slepy jestes czy co niwiedzisz tego co pisze.

Owszem mam słaby wzrok, ale widzę co piszesz i to jest żałosne.

greendayka29 napisał:

eeeejjjj prowodyl twoje pismo  to wyglada jak bys wyszedl dopiero z przedszkola

Już dawno wyszłAm z przedszkola, Ty widać powinnaś się tam cofnąć.

greendayka29 napisał:

bez kitu tak mowie do ciebie martini jestes glupim rozbestwionym bachorem

Jesteś głupi, jesteś chujem, jesteś śmieciem ble ble ble...
Jeśli byś miała 30 lat i byś była na tyle wychowana to byś pisała z nami kulturalnie a nie przezywała. Zaniżasz poziom, wieeesz?

greendayka29 napisał:

od kiedy sie  pisze chuj bez ch i od kiedy sie pisze grzindejka cwaniaku

A wiesz co to znaczy .". ?

greendayka29 napisał:

spojrz na siebie

Patrze na siebie i wiem, że nie jestem idealna.
Ty widać masz klapki na oczach.

greendayka29 napisał:

dzieciaku ty ledwo postawowki nieskonczyles i ty mnie pouczasz jak ja mam pisac  jak narazie widac  to masz kompleksy bo czujesz waty domnie i wcale nie jestes lepszy odemnie.

Gówno o mnie wiesz, więc po chuj się na mój temat wypowiadasz?
Każdy ma jakieś wady i zalety, ale po twoich wypowiedziach widać, że przeważa to pierwsze.

greendayka29 napisał:

pocaloj mnie w dupe i jak gowno poczuj sie.

Może frytki do tego.?

greendayka29 napisał:

pierdolony matkojebco.

Proszę Cię, skończ.

greendayka29 napisał:

niepokzoj sie na pradze bo bo cie tam ludzie zajada i w dupe wyruchaja

Ojej, i co? mam się bać?

greendayka29 napisał:

jestes dlamnie nikim i tak juz zostanie na wieki wiekow amen

Ty za to jesteś dla mnie wszystkim...

greendayka29 napisał:

powiedz szczerze  odkiedy tu przyszlam to ci bylo nie ponosie ze przysedl tu ktos  kto nielubi owijac w bawelne

Nie lubię Cię - Przyznam.
W sumie jak pewnie reszta forum.
Nie daje Ci to do myślenia, dlaczego?

greendayka29 napisał:

nie jestes tu jakim bossem zebys tu ludzi krytykowal

Ty też nie masz prawa mnie krytykować, a jakoś to robisz...

greendayka29 napisał:

boli  cie to ze siedze w niemczech

Boli mnie Twoja głupota.

greendayka29 napisał:

chuj cie to obchodzi co ja robie

Nic mnie to nie obchodzi. Mam na Ciebie wyjebane, ale pisze do Ciebie po to, żebyś zrozumiała, że zachowujesz się żałośnie.

greendayka29 napisał:

dlamnie to ty jestes chujem do lania

Tak, tak, nie znasz mnie a oceniać chcesz...


P.S. Jestem dziewczyną.

Offline

 

#17 2010-02-02 19:52:20

FeRu

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 126

Re: karramba mim wzorem

Ta weźcie kurwa wyjebcie tego gimbusa co ma zabronowany "musk" Kurwa wszystko schodzi na psy


Everybody Lies

Offline

 

#18 2010-02-02 20:20:19

ercuse

Fan

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 56

Re: karramba mim wzorem

Greendayka29 wpierw sie zapytam ty naprawde masz 30 lat?? Nie widzisz,ze ty piszesz wkolko to samo?? Poprostu zwrocilismy ci uwage ,ze robisz bledy wystarczylo sie do tego przyznac i po sprawie dlaczego zaraz wszystkich wyzywasz i obrazasz?? Ja potrafie sie przynac do tego co zle robie bo jestem czlowiekim i kazdy z nas popelnia jakies bledy..Strasznie  mnie wkurzaja takie osoby jak ty co  co drugie zdanie cytuja tekst piosenki ..Chesz sie klocic to sie kloc,ale badz soba i uzywaj slow sformulowanych przez sama siebie a nie  wrzucaj tekstow karramby na okraglo:/ Tak robia dzieci w podstawowce a ty 30 letnia kobieta tak sie zachowujesz?? ŻENADA!!  To ze jestes w niemczech mam ci zazdroscic?? hahaah Czego??Ja jedyne co to moge pojechac tam w odwiedziny itp ale w zyciu bym tam nie chcial mieszkac bo nienawidze niemcow i ich jezyka..Jesli ma sie glowe na karku to i w ten biednej polsce mozesz godnie zyc tylko trzeba sie postarac (niestety nie zawsze zgodnie z prawem)..Nie znasz nikogo z tego forum a piszesz o nas jakbysmy byli twoimi dobrymi znajomymi i znasz nas od podszewki..Skad wiesz kim kto jest??Mi wlasnie ty wygladasz na zakompleksiona kobiete bez przyszlosci..A co do tematu to ja szczerze nigdy bym nie dal Karramby jako przykladu do nasladowania jesli chodzi o osobe..Chcialabys zeby dzieciaki braly  z niego przyklad ??naprawde?? Czy ktos kto wali koks w nochla dosc czesto,lamie prawo,zdradza zone, klnie jak szewc,chleje na umor,zarabia "w rozny sposob" jest wzorcem do nasladowania?? Dla ciebie moze jest co widac w tekstach ale chyba za bardzo sobie to przyswoilas bo w zdaniu kurwa,chuj ,matkojebca pojawia sie czesciej niz normalny wyraz..Ja jestem fanem karramby ale nie PSYCHO FANEM to sa dwie roznice..Szanuje go jak najbardziej za muzyke bo slucham go od malolata,poglady na swiat ma tez takie same jak ja ,ale nigdy bym nie smial uwazac go za wzor bo swoim dzieciom chcialbym wpajac do glowy ze bycie na bakier z prwaem nie jest oplacalne w wiekszosci na dluzsza mete i kazdy kto tak zyje dobrze o tym wie..Wiadomo,ze uczciwe zycie dzisiaj  w wiekszosci przypadkow doprowadza ludzi do skrajnej nedzy ,ale nielegal daje duze korzysi lecz na krotka mete...Nie znasz stanu mojego konta  ani reszty z tego forum wiec jak nic nie wiesz to nic nie pisz na nasz temat i powtorze jeszcze raz zacznij uzywac swoich zdan a nie przytaczaj zdan i wyrazen Karramby bo to jest smiech na sali!!

Offline

 

#19 2010-02-03 12:04:28

Radas

Fan

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 199

Re: karramba mim wzorem

Greendayka, ten cały nie potrzebny dym to tylko i wyłącznie Twoja wina, bo wziełaś, nie wiedzieć czemu, za bardzo do siebie słowa, które absolutnie nie miały na celu Cię urazić. Trochę więcej dystansu do życia dziewczyno !

Offline

 

#20 2010-02-03 14:32:02

 greendayka29

Niedzielny słuchacz

Skąd: berlin
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 20
WWW

Re: karramba mim wzorem

o.k konczmy ten temat i przestanmy sie tutaj klucic dobra ja zeczelam stawiam babole i dobra jest niech wam bedzie.i dzis pierwasza podaje reke na zgode.wiem ze tu wiekszosc z wasz niechce klutni wiec mowie  przepraszam .
i zacznijmy rozmawiac jak ludzie mowie przepraszam i basta skonczmy ten denny temat moze niewygladam po gadce  na 30 lat ale dobra niech wam bedzie wie ze mnie tutaj nie trawicie ale dobra jest. ale lizac tez  tu nikomu dupy nie musze temu komus co mnie nietrawi. a tym co jeszcze sa w stanie  mnie za ta burde przebaczyc to  wielki szacun odemnie i mowie  przepraszam  i przyznaje sie do bledu ktury popelnilam.
puscmy to w zapominieinie bo to juz niema sensu dalej tego ciagnac to by bylo na tyle

Ostatnio edytowany przez greendayka29 (2010-02-03 14:33:03)


siemeczka ziomki tu anka karramby wierna fanka pochodze z warszawy- praga polnoc i  12-go marca koncze 30 wiosenek i  ubustwiam sluchac karramby piosenek.
heeeh co wy na to dobry rym czy chujowy rym, zreszta sami ocenicie  jak  moj rym zobaczycie anka lat nieliczy bo jest zolnierzem ulicy walczy z niedogodnosciami i  losu przeciwnosciami. muzyka  nademna zapanowala i karrambe pokochalam

Offline

 

#21 2010-02-05 18:10:17

 Santa MueRRte

Nowy na forum

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2
WWW

Re: karramba mim wzorem

ercuse napisał:

Czy ktos kto wali koks w nochla dosc czesto,lamie prawo,zdradza zone, klnie jak szewc,chleje na umor,zarabia "w rozny sposob" jest wzorcem do nasladowania??

Halo Halo Ziomuś!

Czy aby nie rozpędziłeś się trochę z tymi farmazonami pod moim adresem???

co to za pomówienia typu: "wali koks w nochala dość często" , "zdadza żonę" czy "chleje na umor"???

Szkoda,że w ten sposób przyszło mi się witać na forum, ale szpiedzy mi donieśli, żebym koniecznie poczytał, co się tutaj dzieje. Poczytałem i po prostu masakra to mało powiedziane.... chodzi mi o ten cały post i wojenkę która tu powstała. A przy okazji przeczytałem o sobie to, co zacytowałem powyżej i wcale mi się to nie podoba, ale skoro Ziomuś piszesz tak o mnie, to poprosze konkrety:
1.  ile razy waliłeś ze mną koks, hehehe? [tutaj konkrety, dowody poprosze]
2.  ile razy byłeś świadkiem że zdradzam żonę? [tutaj konkrety, dowody poprosze]
3.  ile razy widziałeś mnie nawalonego po moim rzekomym "chlaniu na umor"?? co oznacza według Ciebie chlanie na umor?? bo ja to odbieram jako chlanie do zarzygania się i zlania i zesrania w spodnie - a tak najebany nie byem ani raz w życiu, więc czekam na konkrety!

heheheheh;)

czekam na solidną odpowiedź!!

A tak w ogóle to witam wszystkich, miałem zamiar przywitać się z Wami jakoś inaczej, ale chyba kazdy zrozumie, że czytając takie historie - przy moim temperamencie nie dam rady przejść koło tego obojętnie

Mam nadzieję, że znajdę od czasu do czasu chwilkę, żeby zaglądać i pogadać z Wami, no i przede wszystkim spróbować wprowadzić jakiś porządek, żeby nie było takich bezsensownych akcji.

Pozdro 4 @ll!!
KaRRamBa
www.karramba.pl

Ostatnio edytowany przez Santa MueRRte (2010-02-05 18:24:02)


Santa MueRRte! Ja Jestem Santa MueRRte,
Vatos Locos Klan , CzaRRne SeRRce,
Kto FrajeRRem Albo Konfidentem,
Temu Kulka W PieRRdolone SeRRce!

Offline

 

#22 2010-02-06 13:12:34

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: karramba mim wzorem

KaRRamBa nie musisz tego brać tak do siebie, zresztą gdy się czyta tą panią to od razu można wyczuć pewną prowokacje ;-) Ja to odbieram jako formę zabawy dyskutując z GreenDayką. A kłótnie tu się zdarzają rzadko.

Offline

 

#23 2010-02-06 16:36:52

 greendayka29

Niedzielny słuchacz

Skąd: berlin
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 20
WWW

Re: karramba mim wzorem

dziekuje ci karrambus ze  wkoncu tu zajrzales moze ty im przetlumaczysz do rozumu, ja chcialam zgody na tym forum, przeprosilam nie poskutkowalo , no ale trudno wejdz na swoja poczte na naszej klasie i sie dowiesz co ja na ten temat mysle, i jak ja  na to wszystko sie zapatruje.
  i  bardzo  mnie to cieszy ze chociaz  toba sie swietnie dogaduje.
moj powod przychodzenia tu na te forum jest taki  ze  ja mieszkam w niemczech i ze niemam dojscia  do polskich gazet zwiazanych z polska muzyka a zwlaszcza zwiazanych z polskim hip-hopem i tu mam lipe.
dletgo tez  przychodze na te forum w tym ceklu zeby   czerpac  wszelkie informacje zwiazane z twoja muzyka . jakie nowosci itp a nie to  jaki w zyciu prywatnym jestes mnie to nie ineteresuje mnie interesuje twoja muzyka jaka tworzysz i jestem wdzieczna ci za to ze nie zapominasz o swoich fanach i jestes im   bardzo oddany.
szczery i charakterny jak malo kto. to na tyle
i najlepszego ci zycze

Ostatnio edytowany przez greendayka29 (2010-02-06 16:39:50)


siemeczka ziomki tu anka karramby wierna fanka pochodze z warszawy- praga polnoc i  12-go marca koncze 30 wiosenek i  ubustwiam sluchac karramby piosenek.
heeeh co wy na to dobry rym czy chujowy rym, zreszta sami ocenicie  jak  moj rym zobaczycie anka lat nieliczy bo jest zolnierzem ulicy walczy z niedogodnosciami i  losu przeciwnosciami. muzyka  nademna zapanowala i karrambe pokochalam

Offline

 

#24 2010-02-06 16:58:38

pacio555

Fan

Zarejestrowany: 2009-06-06
Posty: 82

Re: karramba mim wzorem

ejj greendayka29 ja Wam pisałem, że ma być zgoda, a wy dalej swoje nie wiem po co ta "wojna" była...

Ostatnio edytowany przez pacio555 (2010-02-06 19:02:05)

Offline

 

#25 2010-02-08 01:12:41

ercuse

Fan

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 56

Re: karramba mim wzorem

Siemasz !! No i znowu ja jestem najgorszy:/..Wszystko co wczesniej napisalem to poprostu sugerowalem sie Twoimi tekstami,sam przeciez nie raz zaznaczales ze sa szczere,mowia o Twoim zyciu ..Sam odpowiadales na pytania zadane dlaczego teraz nawijasz ze walisz scieche a kiedys NO DRUGS odpowiedzales..Kazdy sie zmienia ,zmieniaja sie tez sposoby imprezowania itp..Ja juz naprawde sie w chuj pogubilem w tym wszystkim..Dowodow zadnych nie mam ,ale wnioskuje z utworow np: "

1: Zdradzanie zony: "Biore koke rucham zajebiste dupy", w wywiadach sam sie przyznales ,ze jestes za slaby na to aby powstrzymac sie przed natarczywymi laskami i im ulegasz,rymy o dziwkach, skity z robieniem laski jesli to qwszystko to klamstwo to na cholere  ciagle mowisz,ze Twoje teksty sa szczere az do bolu??

2:Dragi: Akurat tutaj (moze to sa pomowienia i nie wnikaj kto skad i dlaczego) ktos kto Cie dosc dobrze zna( jest z Krakowa) przezyl z Toba pare imprez i powiedzial ,ze cpasz na potege..Nastepnie tkesty utworow  "Biore koke rucham zajebiste dupy", "Wale scieche rosnie adrenalina"."do nosa koke i powrot na ziemie", skity z wciaganiem koki,

3:Alkohol:Sam kiedys stwierdziles w ktoryms z wywiadow,ze jak bys byl milionerem to w Twoich zylach plynalby sam akohol, niezmorodwany imprezowicz,"wczoraj woda z gwinta dzisiaj łycha"  Moze z chlaniem na umor przesadizlem ,ale lubisz zapodoawac bombe prawda? Ja lubie i sie otwarcie do tego przyznaje ze miewam nawet i tygodniowe maratony.

Nie napisalem tego zeby Cie obrazic tylko temat jest odnoscie wzorcow..Sam przyznaj sie czy jestes naprawde wzorem do nasladowania? Bo ja np nie jestem i nie chce aby ktos sie wzorowal na mojej osobie poniewaz robie wiele rzeczy,ktore nie sa godne do nasladowania. JEZELI FAKTYCZNIE TEKSTY UTWOROW SA TYLKO PO TO ABY BYLY I NIE SA PRAWDA ZA WSZYSTKO PRZEPRASZAM I CHYLE CZOLA..NIE MAM ZAMIARU SIE TUTAJ KLOCIC,NIKOGO POMAWIAC TYLKO UDZIELAM SIE W TEMATACH I WYRAZAM SWOJE ZDANIE..WSZYSTKICH KTORYCH URAZILEM PRZEPRASZAM I WYCIAGAM DLON NA ZGODE..KARRAMBA CHCIALBYM ZEBYS MI ODPISAL POZDR.



Dodam jeszcze,ze ja wcale nie jestem jakims kurwa fanem radia maryja i ze jestem zgorsozny takim zachowaniem nie nie..Sm nie jestem swiety i o tym co robilem,robie itp mozna by bylo dobra ksiazke napisac hehe Poprostu tylko jako zagorzaly fan Karramby chcialbym wieidzec o nim jak najwiecej.

Ostatnio edytowany przez ercuse (2010-02-08 01:22:08)

Offline

 

#26 2010-02-12 19:14:20

ercuse

Fan

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 56

Re: karramba mim wzorem

No i zero odpowiedzi ze strony Karramby.

Offline

 

#27 2010-05-01 15:41:52

Kondzio4

Nowy na forum

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 5

Re: karramba mim wzorem

Karramba jest królem rapu znam wszystkie jego utwory i sam zaczolem z kumplami nagrywac w jego stylu

Offline

 

#28 2010-05-02 18:54:29

Kondzio4

Nowy na forum

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 5

Re: karramba mim wzorem

Z kryminału wyniosłem zasadę zabij kurwę za ściemę za zdradę

Ostatnio edytowany przez Kondzio4 (2010-05-02 18:56:31)

Offline

 

#29 2010-05-02 18:58:42

Kondzio4

Nowy na forum

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 5

Re: karramba mim wzorem

Mam nadzieje ze kiedyś posłucha naszych kawałków i zgodzi się zagrac z nami  feat.Pozdro Karramba od ziomali z Konina ;]

Offline

 

#30 2010-05-02 22:51:35

Kondzio4

Nowy na forum

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 5

Re: karramba mim wzorem

Karramba był i będzie królem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek turnus rehabilitacyjny