#1 2009-07-29 22:11:54

FeRu

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 126

PsychoRap

Ostatnio postanowiłem wrócić do starych dobrych czasów,więc zapuściłem płytke K44 "Księga Tajemnicza. Prolog" .Po głebszym słuchaniu można by rzec że wpadłem w swoisty rodzaj transu tzn. położyłem się na wyrku, zamknąłem ślepia i zacząlem się głęboko wsłuchiwać w treść. Pojawiły się lekkie dziwne wizje i szalone rozkminy. Tak sie zastanawiam...czy obecnie ma ktoś jakieś namiary na typka co robi psychorap?? Bo ja nie słyszałem o żadnym.Obecnie fajne,chore teksty ma Słoń z poznańskiej sceny.Jego album "Chore Melodie" dla mnie był bardzo pozytywnym zaskoczeniem.Ale to juz nie to samo co twórczość Magika.Podsumowując...wielka szkoda że ta odmiana Rapu jest głęboko w cieniu,bo to bardzo ciekawy gatunek.
PzDr


Everybody Lies

Offline

 

#2 2009-07-30 11:27:37

Radas

Fan

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 199

Re: PsychoRap

Z tego co kojarze to 3 x Klan i Banita niegdyś robili coś co by w sumie można nazwać "Psychorapem". Stestuj bo były zajebiste te ekipy. A z obecnych to najbliższy temu stylowi jest chyba A.J.K.S.... Choć w sumie on swoją muzykę określa  jako "Deathrap"...

Offline

 

#3 2009-08-16 22:40:49

zaglebiak

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-01
Posty: 31

Re: PsychoRap

Ja bym niektóre stare kawałki Nagłego Ataku Spawacza jak "Anioł śmierci" podciągnął pod psycho rap. Być może również Say Truth i niektóre kawałki TBS.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kardiologiadziecieca weloverpg hotele w Ciechocinku wodomierze wrocław