#1 2009-02-04 20:50:35

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Najlepsze Teksty KaRRamBy

Jakie uważacie za najlepsze teksty KaRRamBy? Ja mam kilka, ale dam tutaj jeden:


" Pani redaktor w telewizji farmazoli - kasa szczęścia nie daje, głupi ten kto za nią goni,
  ta! Co Ty pierdolisz?! Gówno prawda, Ty nawet nie wiesz jak to boli"

No i może też dlatego, że to jest moim zdaniem najlepszy numer KaRRamBy

Czekam na Wasze propozycje.

Offline

 

#2 2009-02-04 21:54:10

Bambi NecroSodomizer

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 68

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

"Kanary, księża, kurwy, politycy i złodzieje, wszyscy oni mnie wkurwiają, coraz gorzej się tu dzieję."
"Kanary" zamieniłbym na lewica, "księża" na geje i tekst byłby jeszcze lepszy.

"Zaczynasz przyjmować, następnie kokaina, kupiona gdzieś na rynku od jakiegoś skurwysyna."

"To jest moje zdanie, ma pierdolona opinia, Karramba's Fukking rap, i niech nie zrzednie ci mina, bo jeżeli mnie nie lubisz i masz zupełnie inne zdanie, to chuj ci w dupę, wypierdalaj chamie."

"Pruła się Lilly, na prawo i na lewo, miała lepsze utargi od domu publicznego"


Psychosyndrom Kaina, Mózgiem Rządzi Vagina

Offline

 

#3 2009-02-04 22:11:35

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Bambi NecroSodomizer napisał:

"To jest moje zdanie, ma pierdolona opinia, Karramba's Fukking rap, i niech nie zrzednie ci mina, bo jeżeli mnie nie lubisz i masz zupełnie inne zdanie, to chuj ci w dupę, wypierdalaj chamie."

To samo miałem dać

Offline

 

#4 2009-02-05 17:39:23

Bambi NecroSodomizer

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 68

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Tamte liryki, albo miały w sobie coś więcej, albo ja byłem gówniarz i huja rozumiałem. Teraz Karramba robi na mnie zerowe wrażenie. Tylko stare czasy jeszcze jestem w stanie akceptować. Los Vatos Locos II było naprawdę dużym ciosem.


Psychosyndrom Kaina, Mózgiem Rządzi Vagina

Offline

 

#5 2009-02-05 20:31:24

Kenty^

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 402

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Kiedyś co chwila przewijałem kawałek, tylko na ten moment xD
"Pani redaktor w telewizji farmazoli - kasa szczęścia nie daje, głupi ten kto za nią goni,
ta! Co Ty pierdolisz?! Gówno prawda, Ty nawet nie wiesz jak to boli"

Tak po za tym:
"Siemasz kurwo frajerze pasztecie zajebany, długi chudy i brzydki kaszalocie nie dymany , namieszałaś spierdoliłaś a potem się schowałaś, panno Ago o jednym zapomniałaś, ty mnie Mietek nie rób "Helga" nie stado reniferów , to Vatos Locos Klan a nie banda frajerów, Zapłacisz mi gotówką za poniesione straty - chuj mnie obchodzi że nie masz sałaty stara kurwo to co wzięłaś w łapę wróci do mnie, Księgowy DZIURA to uzdolniony żołnierz bez skrupułów sumienia i litości, procenty, odsetki, terminy płatności "windekasja" tak fury nieruchomości, lokówka w dupę i połamane kości to mój rewanż za twoje kurestwo, Aga pierdolony matkojebco!"

i pare innych, ale nie przychodzą mi obecnie do głowy

Offline

 

#6 2009-02-05 20:37:28

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Kenty^ napisał:

Tak po za tym:
"Siemasz kurwo frajerze pasztecie zajebany, długi chudy i brzydki kaszalocie nie dymany , namieszałaś spierdoliłaś a potem się schowałaś, panno Ago o jednym zapomniałaś, ty mnie Mietek nie rób "Helga" nie stado reniferów , to Vatos Locos Klan a nie banda frajerów, Zapłacisz mi gotówką za poniesione straty - chuj mnie obchodzi że nie masz sałaty stara kurwo to co wzięłaś w łapę wróci do mnie, Księgowy DZIURA to uzdolniony żołnierz bez skrupułów sumienia i litości, procenty, odsetki, terminy płatności "windekasja" tak fury nieruchomości, lokówka w dupę i połamane kości to mój rewanż za twoje kurestwo, Aga pierdolony matkojebco!"

Ja zawsze myślałem, że on mówi "panno Agent" - o kieerwa

Teraz poprawie:

On chyba nawija "to nie Mietek ani Helga". I nie windekasja tylko windykacja Czyli ściąganie długów przez pewnego jegomościa, który używa bądź nie używa przemocy. Częściej używa

Offline

 

#7 2009-02-05 20:39:16

Kenty^

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 402

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

wiesz co nawet nie wiem, główkowałem troche na tym kiedyś, ale tekst wziąłem z tej strony:
http://tekstpiosenki.emuzyka.pl/920/14.html

Offline

 

#8 2009-02-05 20:45:26

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Ja wolę nie czytać z innych stron, bo tam czasem takie pierdoły ktoś napisze w tych tekstach, że sam nie wiem gdzie, co i jak heheh

Offline

 

#9 2009-02-05 21:07:09

Bambi NecroSodomizer

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 68

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Powiedzcie mi co za misterne słowo wymawia Dziura, na samym początku swojej strofy w Czarnej Gliście.


Psychosyndrom Kaina, Mózgiem Rządzi Vagina

Offline

 

#10 2009-02-05 21:10:18

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

"Koka w nos, odbezpieczam gnata! Jeb skurwysynu, już nie żyjesz za brata" ja się czegoś takiego dosłuchuje

Offline

 

#11 2009-02-05 21:13:08

Bambi NecroSodomizer

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 68

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

To kurwa szacun. Od 2001 próbowałem wykonkludować co on kurwa powiedział i nic.
Po ośmiu latach w końcu wiem.


Psychosyndrom Kaina, Mózgiem Rządzi Vagina

Offline

 

#12 2009-02-05 21:15:40

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Też czasem się zastanawiałem co KaRR nawija. A co do Dziury i wspomnianego numeru, to wiem co mówi najpierw ale drugiej strofy nie kumam.

Offline

 

#13 2009-02-05 21:18:02

Bambi NecroSodomizer

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 68

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Ale przeca Dziura rapuje tylko w jednej (trzeciej) strofie.


Psychosyndrom Kaina, Mózgiem Rządzi Vagina

Offline

 

#14 2009-02-05 21:22:14

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Chyba zwrotce Mi chodzi o drugą linijkę jego tekstu

Offline

 

#15 2009-02-06 13:23:28

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: Najlepsze Teksty KaRRamBy

Maha napisał:

Kenty^ napisał:

Tak po za tym:
"Siemasz kurwo frajerze pasztecie zajebany, długi chudy i brzydki kaszalocie nie dymany , namieszałaś spierdoliłaś a potem się schowałaś, panno Ago o jednym zapomniałaś, ty mnie Mietek nie rób "Helga" nie stado reniferów , to Vatos Locos Klan a nie banda frajerów, Zapłacisz mi gotówką za poniesione straty - chuj mnie obchodzi że nie masz sałaty stara kurwo to co wzięłaś w łapę wróci do mnie, Księgowy DZIURA to uzdolniony żołnierz bez skrupułów sumienia i litości, procenty, odsetki, terminy płatności "windekasja" tak fury nieruchomości, lokówka w dupę i połamane kości to mój rewanż za twoje kurestwo, Aga pierdolony matkojebco!"

Ja zawsze myślałem, że on mówi "panno Agent" - o kieerwa

Teraz poprawie:

On chyba nawija "to nie Mietek ani Helga". I nie windekasja tylko windykacja Czyli ściąganie długów przez pewnego jegomościa, który używa bądź nie używa przemocy. Częściej używa

Heheheheheh maha ja też myślałem że on tam nawija Panno Agent heheheheh


Wybitnie wyjebani

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel ciechocinek cyklinowanie podłogi warszawa cena olej z pestek śliwki Biurka z drewna