#1 2009-01-29 15:47:51

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

KTO?

Kto z was zna kulture hip hop bardzo dobrze?
Ja znam bardzo od naj młodszysz lat rozkurwiałem kase na gazety o tej muzyce itp.
Mam ogromną wiedzę na temat polskiego rapu i myśle że Radas jest taki sam jak ja i interesują go takie same zespoły jak mnie.
Jest pełno dziwek które chuja wiedzą o tej muzie tak jak koleś puszcza "Pocałuj mnie w dupe" i zgrywa wielkiego znawce a pużniej pytając go dla zwały kto to rapuje?odpowiada że liroy to odrazu go przekreślam.
Moim zdaniem jest mało ludzi którzy znają dokładnie kulyure polskiego rapu od poczatków i znając 98% ekip i raperów z polski.
Polski rap znam bardzo dobrze a ameryke to nie bo nie słucham czegoś czego nie kapuje.
Radas wie co to dobry rap i uważam że wie co dobre.
Wkurwia mnie też jak patrze na cwaniaków co se bujaja w prosto lumpach udając kozaków a z ich tel leći werba czy mezo albo jak ktoś jest w stanie słuchać piosenki np zespołu FIRMA  nie wiedząc nawed nic o tym zespole.


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#2 2009-01-29 16:16:26

zaglebiak

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-01
Posty: 31

Re: KTO?

Ja znam tylko dobrze polski rap z przełomu lat 80 do 97r. co widać w innych moich postach. Późniejszego rapu nie słucham z wyjątkiem Karramby i Nagłego Ataku Spawacza. Zagranicznego rapu nie słucham z wyjątkiem zespołu Beastie Boys, któremu w sumie chyba bliżej do rocka niż rapu.

Ostatnio edytowany przez zaglebiak (2009-01-29 16:18:52)

Offline

 

#3 2009-01-29 17:11:30

Kenty^

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 402

Re: KTO?

Ja się tam wiele nie znam, ale cos tam czaje. Właściwie moim idolem jest cala Poznańska Scena HH. Oczywiscie nie mowie tu o meziach, liberach czy owalach, ale np. Peja, Kaczor, Gandzior... i podziemie... składam teraz na pierwszą legalną składanke P-Ń JESTEM STĄD, gdzie wystpęuje Kaczor, Gural, Gandzior, Sheller i inni, np:
http://pl.youtube.com/watch?v=tMcOv6tPD … annel_page

Cypisek a pro po Liroya i Karra to luknij na to xD:
http://pl.youtube.com/watch?v=f7r5WQbNRng
Albo dobijają mnie też czasem komentarze na YT, np: "Karramba jest fajna" kurwa, Karramba to nie laska...

A jeśli miałbym podać osobę, która dużo wie nt. HH tu na forum to wskazałbym Płava-L.

Offline

 

#4 2009-01-29 18:34:45

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: KTO?

Kenty^ napisał:

Ja się tam wiele nie znam, ale cos tam czaje. Właściwie moim idolem jest cala Poznańska Scena HH. Oczywiscie nie mowie tu o meziach, liberach czy owalach, ale np. Peja, Kaczor, Gandzior... i podziemie... składam teraz na pierwszą legalną składanke P-Ń JESTEM STĄD, gdzie wystpęuje Kaczor, Gural, Gandzior, Sheller i inni, np:
http://pl.youtube.com/watch?v=tMcOv6tPD … annel_page

Cypisek a pro po Liroya i Karra to luknij na to xD:
http://pl.youtube.com/watch?v=f7r5WQbNRng
Albo dobijają mnie też czasem komentarze na YT, np: "Karramba jest fajna" kurwa, Karramba to nie laska...

A jeśli miałbym podać osobę, która dużo wie nt. HH tu na forum to wskazałbym Płava-L.

N widziałem ziom to na youtube.
Albo kurwa widzałem kiedyś takie coś "Najlepsze raperki z polsce to łona i peja"
kurwa heheheheh.
Owal chuj był kiedyś dobry a pużniej się skurwił taka prawda.
kenty to że ktos np posiada duuuuuuuuuuużo płyt to nie znaczy że ma ogromną wiedze i nie mam namyśli np Plava-L bo są osoby które mają w chuj płyt a chuja wiedzy


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#5 2009-01-29 19:29:17

Kenty^

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 402

Re: KTO?

Ale ja nie sadze po tym, że on ma duzo płyt, a jego wiedzą na wiele tematów związanych z HipHopem.

Offline

 

#6 2009-01-29 22:34:57

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: KTO?

Ja nie pisze ziom że ty tak sądzisz


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#7 2009-01-29 22:47:50

Kenty^

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 402

Re: KTO?

No luzik wiem, jednak uzasadniam dlaczego uważam, że Płavo-L ma pojęcie na temat HH.
A tak nawiasem to wkurwiają mnie jeszcze te zdupy na YT którzy piszą cały czas HWDP, JP itp, a nigdy nawet nie zostali spisani przez policje, co lepsze pewno jak czują zagrożenie to jeszcze po nich dzwonią...

Offline

 

#8 2009-01-29 23:16:21

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: KTO?

bo to fakt też to wkurwia mnie.
Ja pierdole co znalazlem na allegro ja to mam a nie sadziłem że to unikat heheh
http://www.allegro.pl/item543076699_plo … nikat.html


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#9 2009-01-29 23:37:37

Kenty^

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 402

Re: KTO?

Koleś nieźle sobie zażyczył za ten kartonik.
A mnie się udało 2 dni temu L - Liroya kupić:
http://allegro.pl/item540356488_liroy_l.html
Nie jest to żaden unikat, jednak rzadko widziany NOWY na allegro i jeszcze za KUP TERAZ ; p
Miałem farta, bo byłem 5 osobą która wyświetliła ta aukcje.
Pozdro

Offline

 

#10 2009-01-30 00:02:42

PlaVo-L

Fan

15627728
Call me!
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 168
WWW

Re: KTO?

Hmm, po pierwsze to jak na mój gust - nie ten dział .
A jeśli chodzi o moją wiedzę to... kurwa, ja mam tylko 15 lat, jakby nie było i w sumie to nie mam prawa wiedzieć o pewnych wydarzeniach, czy nawet raperach z lat '90. Wielu nowych rzeczy mogę się dowiedzieć z wywiadów, w których jakiś tam raper wspomina sobie stare czasy i np. mówi, że wyszła taka płyta, takiej grupy, czy tam była jakaś impreza rapowa, o czym ja nie miałem wcześniej pojęcia. No i potem szuka się o tym informacji w internecie, pyta się chłopaków z forum, no i rzeczy stają się jaśniejsze, hehe...
Ja się ciągle uczę, trzeba sięgać do korzeni. No i kurwa tutaj na tym forum też się dowiaduję wielu rzeczy, o których nie wiedziałem i o których chyba bym się nawet nie dowiedział, gdyby nie 'tutejsze forumowe ziomki', hehe ;-))).
W ogóle to powinna powstać jakaś taka wiecie kurwa szkoła, hehe, w której uczyliby historii polskiego rapa. Moim zdaniem byłoby to dobre, hehe... No bo w sumie za paredziesiąt lat jak rap będzie ciągle istniał, to pewnie wiele dzieciaków będzie chciało poznać jego historię, a tu chuj, nie poznają, bo nie będzie już ludzi, którzy ją znają i mogliby się nią podzielić.
Kolejnym dobrym rozwiązaniem byłoby założenie przez tych wszystkich prekursorów rapu takiej strony o historii rapu. Oni najlepiej wiedzą co się działo, jak to wszystko wyglądało... Chociaż, hehe, może na starość jak będzie im się kurewsko nudzić to zrobią coś takiego... ;-)).
W sumie.. nawet tutaj na forum wspólnymi siłami moglibyśmy utworzyć taką mini-historię polskiego rapu, a potem dopisywać do niej pewne brakujące informacje... ;-))).

Offline

 

#11 2009-01-30 00:09:26

Kenty^

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 402

Re: KTO?

Widziałem książki o historii polskiego rapu, poznańskiego rapu, są też filmy dokumentalne (np. Blokersi Latkowskiego) - więc takie rzeczy na pewno istnieją z których można by się choć trochę dowiedzieć o początkach polskiej sceny HH. Jednak taki internetowy zbiór historii nie byłby głupim pomysłem... teraz społeczeństwo rzadziej ogląda filmy (dokumentalne ;p), a na pewno rzadziej sięga po książkę (dokumentalną ;q).

Offline

 

#12 2009-01-30 00:42:41

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: KTO?

w nich dokładnie i nie jest wymieniona np cała dyskografia artysty a nie raz w książkach piszą takie bzdury że jasny chuj!! nie polecam.
Mam taki film unikalny orginalny  byl dodatkiem do jakiejś ksiązki a wiara osobno na alegro to opierdalała za grubą kase.
w filmie występują:
sokól
pono
koras
fu
dj 600v
numer raz
tede
mes
emil blef
borixon
i inni i film jest pożadny w chuj sokól jakie kawały napierdalał hahahahahahaha
film leci godzine ileś i kilka razy go oglądałem.Znudził mi się juz totalnie ale wiele ciekawych żeczy można było się dowiedzieć.
To może zrobimy jakieś nauczanie o polskim rapie?tylko jak?dawać pomysły:-)


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#13 2009-01-30 18:05:15

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: KTO?

Powiem tak, jeśli koleś mówi, że zna kulturę hip hopu a potem pisze, że nie zna Amerykańskiego rapu, bo nie słucha tego czego nie rozumie to musi mieć coś nie tak w główce. I to w tej chwili ja przekreślam Ciebie Cypisek, o wielki znaaawco. Pff, kurwa dziecinada tu się zaczyna robić. Już nawet mi nie chodzi tu o wiek, bo ja rozumiem, że jak ktoś młody to nie wiele kuma ale błagam, weźcie trochę pomyślcie zanim coś napiszecie. Jeśli już tak bardzo na mnie wejdziesz Cypisek za to co napisałem, to radzę Ci wejść na jakieś forum poświęconym muzyce rap, i napisz to co napisałeś w pierwszym poście. Ci, którzy słuchają rapu bardzo długo (ja nie słucham bardzo długo, a wiem) potwierdzą moje słowa. Jesteś dzieciak, kiedyś popatrzysz na to co napisałeś i pierdolniesz się w dyńkę. To tyle.

Offline

 

#14 2009-01-30 20:15:28

Cypisek

Fan

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 212

Re: KTO?

Hahahahahahahh teraz dojebałeś maha hahahahahahahahah kurwa jebnij się w w łeb(uuuuuuuuuuuuupssssssssssss chyba nie powinnem pisać tak do pana admina bo mi jeszcze bana da albo wyjebie z forum Pfffffffffff)
Nasza korzenie hip hopu a korzenie ameryki to dwie inne bajki jak to powiedział raper kobra"Nasza kultura hiphopowa a a kultura zagraniczna to dwa inne światy"Napisałem jak byk kurwa  że interesuje się polską kultura a nie tandetną ameryka.W tym momencie to co napisałeś jesteś za przeproszeniem ostatnim debilem.
Ameryka a polska to dwie rożne rzeczy i nie musze rapu poznawać od korzeni ameryki bo ja poznaje od korzeni samej polski a od ameryki jestem zdala.Jestem polakiem i interesuje mnie polska a nie ameryka.Czytaj na drugi raz dokładnie co pisze.
żes dojebał hahahahahahahahahahahah

Ostatnio edytowany przez Cypisek (2009-01-30 20:18:11)


Wybitnie wyjebani

Offline

 

#15 2009-01-30 21:37:49

Maha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 517

Re: KTO?

No Comments. Każdy oceni, kto tu jest debilem.


No i jeśli Ci tak nie zależy na tym forum bo "pff" i tak dalej to won, nikt Cię tu nie trzyma

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kardiologiadziecieca weloverpg hotele w Ciechocinku wodomierze wrocław